Usagi 3, Czwórka z Baker Street 2 i Smerfy - przykładowe strony [Komiksy dla wszystkich]

Egmont nie zwalnia tempa nawet w wakacje i także w lipcu do sprzedaży trafi wiele ciekawych tytułów od polskiego oddziału duńskiego wydawnictwa. Część z nich, w tym wszystkie wymienione w tekście, są już dostępne w dobrych księgarniach.

3 lipca został wydany trzeci tom Usagi Yojimbo Saga, reedycji doskonałej serii o króliku-roninie autorstwa Stana Sakaiego. Recenzję pierwszych dwóch tomów znajdziecie na blogu, natomiast lipcowe wydanie składanie się z historii wydanych oryginalnie w albumach pt. Maska demona, Ostrze bogów II. Wędrówka do świątyni Atsuta i Bezksiężycowa noc. Łącznie tom liczy 616 stron, a jego cena okładkowa to 89,99 zł.


Tego samego dnia do sprzedaży trafił drugi tom dobrze ocenianej we Francji serii Czwórka z Baker Street. Sprawa Rubikina to kolejna opowieść o młodych detektywach autorstwa Dijana, Legranda i Etiena. których wcześniejsza historia była recenzowana na blogu.Także w środę swą premierę miał dwudziesty szósty album Smerfów pod tytułem Smerfy i księga odpowiedzi. Tom oryginalnie wydany w 2008 roku stworzyli Thierry Culliford, Alain Jost (scenariusz) i Pascal Garray (rysunki).

Informacje o wszystkich nowościach Egmontu znajdziecie na swiatkomiksu.pl.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar