"Kacze Opowieści" latem na TV4!

Już za kilka tygodni nowe Kacze Opowieści w pełni zadebiutują na ogólnodostępnej stacji. Od 3 sierpnia serial będzie emitowany na TV4! Stacja prawdopodobnie zakupiła prawa do emisji całego 1. sezonu nowej produkcji o przygodach Sknerusa i reszty Kaczej Rodziny. Rok temu serial pojawił się na Puls 2, gdzie został wyemitowany jedynie dwuczęściowy pilotażowy odcinek opowiadający o ponownym spotkaniu Donalda i Sknerusa po latach oraz przygodzie miliardera oraz Hyzia, Dyzia, Zyzia i Tasi w poszukiwaniu Atlantydy.
Zgodnie z programem dostępnym na naziemna.info, 3 sierpnia o 7:35 zostanie wyemitowany pierwszy odcinek Kaczych Opowieści, natomiast 4 sierpnia o 6:35 pojawi się powtórka wyemitowanego dzień wcześniej epizodu oraz dwa kolejne odcinki.
Na razie nie są znane szczegóły emisji, lecz patrząc na obecną ramówkę TV4 należy spodziewać się bloków złożonych z kilku odcinków zarówno w soboty jak i niedziele. Nie została także podana informacja ile dokładnie odcinków serialu zostanie wyemitowanych.
Cały czas Kacze Opowieści można oglądać na Disney XD, na którym obecnie serial jest emitowany o 12:00, 12:30 i 17:30. Na razie na antenie pojawił się się pierwszy sezon jak i 10 odcinków drugiego, kolejne epizody prawdopodobnie pojawią się jesienią. Natomiast w USA wyemitowano 16 epizodów drugiego sezonu, a kolejne mają pojawić się we wrześniu.
Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

  1. Super, dzięki juz nie mogę się doczekac. Będę mógł obejrzeć kaczki na telewizorku. Bo nie mam ani disney xd ani disney channel wcześniej to tylko oglądałem kaczki na Puls 2

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar