Daisy, Goofy i Brygada RR w "Kaczych Opowieściach" + zwiastun!

Na trwającym właśnie San Diego Comic-Con niespodziewanie podano wiele informacji dotyczących przyszłości Kaczych Opowieści. Podczas panelu poświęconemu Disney Channel na scenie pojawił się Lin Manuel-Miranda, który przedstawił nowy plakat serialu. Na ilustracji, poza do tej pory występującymi w serialu postaciami, pojawili się m.in. Daisy, Bubba, Gosalyn z Przygód Agenta Kupra, cała Brygada RR, Kit i Molly z SuperBaloo, Dżin czy Goofy.
Wszystko wskazuje na to, że Kacze Opowieści zmienią się w wielki crossover różnych seriali z bloku Disney Afternoon. Z najbardziej znanych produkcji chyba tylko Gumisi brakuje.
Entertaiment Weekly poza plakatem opublikował także projekty przedstawiające Chipa i Dale'a, Daisy i Goofiego. Tak będą wyglądać w Kaczych Opowieściach postaci znane z klasycznych krótkometrażówek i seriali.

Na festiwalu został zaprezentowany też zwiastun finałowych odcinków drugiego sezonu, który pokazuje, że istotne role będą w nich odgrywać Agent Kuper (Darkwing Duck), Magika czy mieszkańcy Księżyca, a w końcu w nowych Kaczych Opowieściach zadebiutuje Bubba.

Do końca serii pozostało jedynie dziewięć epizodów, które będą emitowane w USA od września. Nie jest znana data premiery kolejnych odcinków w Polsce, lecz od sierpnia pierwszy sezon produkcji będzie leciał na naziemnej TV4.

Przy okazji zapraszamy na Youtube, gdzie na całkowicie nowym kanale Radef pojawiła się recenzja "aktorskiego" Króla Lwa.
Źródło ilustracji: EW.com

Komentarze

 1. Nawiązanie do Gumisi było w pierwszym sezonie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ale bohaterowie nie zaliczyli większego występu.

   Usuń
  2. Własnie chciałem to powiedzieć co Kandor.

   Usuń
  3. Trudno, żeby Gumisie pojawiły się w KO, skoro żyły w średniowieczu. Tak, wiem, można zrobić podróż w czasie. Ale Gumisie kompletnie nie pasują do świata KO i pokrewnych (Goofy, Baloo, itd.) - w Gumisiach są ludzie, a tu same zwierzęta.

   Usuń
 2. Czy Ludwig von Drake nie żyje w tym serialu Kacze Opowieści bo też nie zaliczył takiego występu tylko w odcinku Agentka 22 i wyemitowanym w USA odcinku

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy mówili w jakich dniach września będą kacze opowiesci w Usa

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaraz jak jest Goofy to gdzie Miki i oswald królik

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar