Kaczogród Carla Barksa 5 "O kawałek sznurka" - data premiery i przedsprzedaż

W końcu jest już znana data premiery piątego tomu Kaczogrodu Carla Barksa.
O kawałek sznurka i inne historie z roku 1956 trafi do sprzedaży 23 października.  Tom będzie liczył 240 stron i tak samo jak poprzednie będzie kosztował 69,99 zł oraz ukaże się w twardej oprawie. Tłumaczem będzie ponownie Jacek Drewnowski.
Komiks już możecie zamówić w przedsprzedaży na egmont.pl
Na wydanie powinni szczególnie czekać wszyscy fani Granita Forsanta, ponieważ komiksem rozpoczynającym tom będzie O kawałek sznurka, pierwsza historia z drugim najbogatszym kaczorem świata. Jednak to nie niejedyny ciekawy komiks, który pojawi się w wydaniu, z reszty tomu warto wyróżnić m.in.  Land Beneath the Ground, czyli pierwszą historię z Terrami i Fermami, podziemnymi istotami znanymi z obu seriali KO, The Lost Crown of Genghis Khan!, który także doczekał się adaptacji w Kaczych Opowieściach oraz sequela stworzonego przez Rosę oraz Back To Long Ago!, w którym zadebiutowali dwaj przodkowie kaczych bohaterów - Kwasko da Kaczor i Malcolm McKwacz. A gdyby ktoś narzekał na zbyt mało atrakcji - w wydaniu będzie też Z kociego na nasze, czyli pierwszy komiks z Wolframikiem oraz cały zestaw doskonałych ten-pagerów z Donaldem.
Na ten rok zapowiedziano jeszcze jeden tom Kaczogrodu Carla Barksa. W grudniu ma się ukazać W krainie wielkich jezior i inne historie z lat 1956-1957, w którym także pojawi się wiele ciekawych historii.
Egmont na październik zapowiedział też wiele innych komiksów. Więcej informacji o pozostałych zapowiedziach pojawi się w kolejnych dniach.
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar