Śmigacz i Forsant śpiewają czołówkę "Kaczych Opowieści"!

Choć dopiero we wrześniu w USA zostaną wyemitowane kolejne odcinki Kaczych Opowieści, to nie oznacza to, że ostatnio nic nowego z bohaterami serialu nie pojawiło się. W ciągu ostatnich tygodni na Youtube pojawiły się dwa rewelacyjne filmiki, w których Śmigacz oraz Granit śpiewają piosenkę serialu. Zobaczcie sami.
Obecnie w USA wyemitowano 16 odcinków drugiego sezonu kaczej produkcji, do końca sezonu pozostało jeszcze 9 epizodów. Natomiast do tej pory na ekrany polskich telewizorów trafiło 10 odcinków obecnej serii i na razie nie wiadomo kiedy pojawią się kolejne, być może stanie się to już we wrześniu.

Komentarze

 1. Myślisz że we wrześniu lub w październiku będą kolejne odcinki Kaczych Opowieści 2017, przecież to niemożliwe bo 2 odcinki (Nothing Can Stop To Della Duck! i Raiders of the Doomsday Vault!) opowiadają jak Della wraca na ziemię (sory za spojlery), a jeszcze nie został wyemitowany odcinek świąteczny - Last Christmas! - Gdzie Della przebywa na księżycu. Chyba, że ominą teraz odcinki z Dellą i puszczą zwykłe np. The Dangerous Chemistry of Gandra Dee. A potem w grudniu puszczą odcinek świąteczny i resztę odcinków z Dellą. I co o tym sądzisz Radosław Koch?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprostowanie: [SPOILER!] O powrocie Delli są 'The Golden Spear' i 'Nothing Can Stop Della Duck'.
   Słuszna uwaga z tym 'Last Christmas'. Więc może się okazać, że nowe odcinki pojawią się w polskiej TV dopiero pod koniec grudnia. Choć nie byłbym bardzo zdziwiony, gdyby olali fakt przebywania Delli na Księżycu w 'Last Christmas' (tj. nie przejęli się tym) i nowe odcinki wyemitowali koło września, a ten świąteczny w grudniu.

   Usuń
  2. I tak w tym grudniu w Ameryce puszczą kolejny odcinek świąteczny już 3 sezonu, bo zaprezentowali Świętego Mikołaja.

   Moim zdaniem cała polityka emisji KO na świecie trochę kuleje, bo zanim u nas puścili Whatever Happened to Della Duck (z całym mini-szokiem odnośnie amputacji płetwy) to już cały świat wiedziął że Della z księzyca wróci i takie spoilowanie całe emocji posłało w diabły. Nie mogliby oni wypuszczac tych odcinków synchronicznie na cąłym świecie z lokalizowanymi wersjami?

   Usuń
  3. Wstrzymywać emisję po to żeby dograć dubbing w kilkunastu wersjach? Nawet produkcje kinowe wymagające dubbingu się z lekkim poślizgiem ukazują. Prawda jest taka, że każdy kto czeka na serial to ogląda go w wersji angielskiej w internecie.

   Usuń
  4. Przez pewien okres pierwszego sezonu te same premierowe odcinki w USA i w Polsce emitowali tego samego dnia. Więc da się.

   Usuń
  5. Produkcje kinowe z dubbingiem najczęściej mają premiery równocześnie ze światowymi. Wszelkie zmiany nie wynikają z potrzeby wykonania dubbingu, lecz decyzji dystrybutora.
   Co do równoczesnej premiery US/Europa - możliwe, ale biorąc pod uwagę jak losowo odcinki lecą w USA, jest to ciężkie do wykonania.

   Usuń
 2. Anonimowy gdzie ty widzialeś tego świętego Mikołaja z 3 sezonu?

  OdpowiedzUsuń
 3. Marcinello 300 i Marcin 123 to ta sama osoba

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ruszyła prenumerata "Giganta Poleca Extra" + grafik na cały rok!

MegaGiga 62 "Dworskie życie" - zapowiedź - dwa bardzo długie komiksy!