Lucky Luke, Clifton 3 i Kasia i jej kot 2 - przykładowe strony [Komiksy dla wszystkich]

Sierpień będzie miesiącem pełnym interesujących komiksów od wydawnictwa Egmont. Przykładowe plansze z zapowiedzianych na przyszły miesiąc komiksów Christy znajdziecie we wczorajszym newsie, natomiast dziś zapraszamy do zerknięcia na strony m.in. z kolejnych Lucky Luke'a czy z trzeciego tomu Cliftona. 

14 sierpnia tradycyjnie już zostaną wydane dwa tomy serii o samotnym kowboju. Pierwszy z nich, Ucieczka Daltonów, to jeden z najstarszych komiksów z Daltonami. Album Morrisa i Goscinny'ego oryginalnie został wydany w 1960 roku.


Drugim zapowiedzianym tomem jest natomiast drugi album stworzony po śmierci Morrisa - Pętla na szyi. Niezwykle intrygujący album także z Daltonami w roli głównej stworzyli Laurent Gerra i Achdé.


Tego samego dnia do sprzedaży trafi trzeci integral Cliftona. Tom będzie zawierał 4 albumy - Jade, Czarny Księżyc, Elementarne, mój drogi Cliftonie! oraz Irlandzka wyprawa, lecz tym razem nie są to opowieści stworzone przez Bedu, lecz przez Boba de Groota i Michel Rodrigue. Cena okładkowa 208-stronicowego albumu to 99,99 zł. Recenzję wcześniejszych tomów znajdziecie na blogu.
Natomiast 21 sierpnia zadebiutuje drugi tom serii Kasia i jej kot zawierający kolejne 3 albumy komiksu o dziewczynce i jej kocie. Współscenarzystą serii jest znany z Sisters Christophe Cazenove.

Informacje o wszystkich nowościach Egmontu znajdziecie na swiatkomiksu.pl.
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela