Samuraj i Stich 3 - dziś premiera

Dziś swoją premierą mają nie tylko Niezwykłe losy Sknerusa McKwacza oraz Śpiąca Królewna, ale też trzeci tom mangi Samuraj i Stich, który jest jednocześnie finałowym tomem mangi. Grubsze, bo liczące 224 strony wydanie zostało opublikowane w formacie A5 i cenie okładkowej 32,99 zł. Tytuł już jest dostępny także na Egmont.pl

Egmont w bardzo szybkim tempie wydał w całości trzytomowa mangę Hiroto Wady, która opowiada o przygodach Sticha w alternatywnym uniwersum, gdzie nie trafił na Hawaje, lecz do średniowiecznej Japonii,ponieważ pierwszy tom pojawił się dopiero na początku tego roku.

Warto przy okazji przypomnieć, że Egmont w tym roku będzie rozszerzał ofertę disnejowskich mang, a co dwa miesiące do sprzedaży będzie trafił nowy tomik. Jakiś czas temu poinformowano, że w sierpniu pojawi się pierwszy tom mangi opartej na grze mobilnej Disney Twisted-Wonderland - Twisted-Wonderland. Zdarzenia w Heartslabyulu, który już możecie zamówić w przedsprzedaży, a w październiku manga oparta na animacji Tima Burtona i Henry'ego Selicka - Miasteczko Halloween (The Nightmare Before Christmas.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Special 2023-01 "Młody Kaczor Donald: Kroniki młodego Donalda" - zapowiedź nowej serii!

Gigant Poleca Extra 2023-06 "Disney 100" - dziś premiera rocznicowego tomu

Gigant Poleca Extra 2023-07 "Halloween" - zapowiedź - Casty, Nucci, Cavenago i De Felici