Zupełnie nowy komiks z W.I.T.C.H. wyjdzie w listopadzie

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że Egmont na listopad tego roku zapowiedział tajemniczy tom pod tytułem Czarodziejki W.I.T.C.H. – Nowe historie. Wówczas nie wiedzieliśmy, czym dokładnie będzie to wydanie, ale w końcu poznaliśmy odpowiedź na to pytanie.

W najnowszym materiale Tomasza Kołodziejczaka z Egmontu pojawiła się informacja, że będzie to zupełnie nowy komiks o przygodach Will, Irmy, Taranee, Cornelii i Hay Lin liczący kilkadziesiąt stron, pierwsza historia z cyklu, która powstała po zakończeniu wydawania serii w 2012 roku. Na razie publikacja komiksu nie została potwierdzona przez włoskie Panini, ale można podejrzewać, że w ciągu najbliższych miesięcy poznamy więcej szczegółów.

Biorąc pod uwagę, że nad komiksami Disneya nadal pracuje wiele osób, które były zaangażowane w powstawanie serii W.I.T.C.H., w tym scenarzysta Francesco Artibani i rysowniczka Giada Perissinotto, można podejrzewać, że nowy  komiks stworzyli twórcy, którzy już niegdyś odpowiadali za historie o czarodziejkach. Ale na razie są to jedynie dywagacje, nie wiadomo także, czy będzie to  pojedyncza publikacja, czy może początek nowego cyklu. Wszystko jest możliwe, ponieważ w ostatnim czasie nie tylko w Polsce, ale w wielu krajach w Europie zaczęto wznawiać W.I.T.C.H.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

 1. Po co wydają to zamiast się skupić na Kaczkach i Myszach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo... nie każdy czyta tylko komiksy z kaczkami i myszami. Proste.

   Usuń
 2. Moim zdaniem to bardziej przyciąga żeńska część fanów komiksu wiedzą że Egmont nie skupia się tylko na Donaldzie i superbohaterów typu Batman Spiderman itp w sumie wtedy faworyzowały męskich fanów komiksu. Ja szczerze czekam że o winx club też zrobią zbiór komiksów z gazetek ❤️❤️❤️ jak skończą witch
  Skoro Donald ma kaczogrod i serie od rosy mega giga mamuty itp to czemu o witch by nie zrobić drugiej alternatywnej seri?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca 246 "Tajemnicza świątynia" - zapowiedź - Fecchi, Ferraris, Michelini

MegaGiga 60 "Ku przestworzom!" - zapowiedź - Scarpa, De Vita, Asteriti

Niezwykłe losy Sknerusa McKwacza - przykładowe strony