Komiksowa Warszawa (Targi Książki w Warszawie) już w najbliższy weekend!

Już w najbliższy weekend, od 25 do 29 maja, na Placu Defilad przed Pałacem Kultury i Nauki, a także w samym Pałacu, odbędą się Targi Książki w Warszawie, a w ramach nich Komiksowa Warszawa. Jedno z największych wydarzeń księgarsko-komiksowych w Polsce, podczas którego także będziecie mogli spotkać redakcję Kaczej Agencji Informacyjnej, w piątek i w sobotę.

Tak jak zwykle nie zabraknie ciekawych spotkań i interesujących gości. Cały program jest dostępny tutaj. Poza spotkań z autorami szczególną uwagę zwracamy na zaplanowaną na piątek 18:00 prezentację katalogu Story House Egmont i spotkanie z Tomaszem Kołodziejczakiem. Będzie to ostatnie tego typu spotkanie z już odchodzącym z wydawnictwa byłym szefem komiksowego działu Egmontu.

Na festiwalu nie zabraknie też nowości komiksowych, a wydawnictwo Egmont zadeklarowało, że na ich stoisku, które znajdzie się w środku Pałacu Kultury i Nauki, pojawią się przedpremierowo tytuły zaplanowane na 31 maja, a wśród nich prawdopodobnie nowy tom Czarodziejek W.I.T.C.H. oraz pierwsze albumy Nauki z komiksem.

Wszystkie informacje i aktualizacje znajdziecie na stronie wydarzenia.

Źródło ilustracji: materiały prasowe

 

Komentarze

 1. Pomimo dwójki malutkich dzieci też postaram się pojawić :-D

  OdpowiedzUsuń
 2. Chodziłem gdy były na stadionie. Smutne jest to w jaki sposób targi książki zostały zdegradowane. Co następne? Kibel w złotych tarasach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byłem rok temu i moim zdaniem lokalizacja w Pałacu Kultury i Nauki a także na Placu Defilad nie była zła.

   Usuń
 3. to prawda, byłem pałacu i straszny tłok, trudno się przecisnąć, na stadionie było o niebo lepiej
  ale cieszmy się tym co jest, mogło być gorzej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym roku było o wiele lepiej, bo w środku były głównie mniejsze wydawnictwa i pojedyncze większe, więc nie było tak trudno się poruszać po korytarzach. A duże, bardziej popularne wydawnictwa były w namiotach na zewnątrz, więc tłumu nie było tak widać (najwięcej ludzi było w kolejkach po autografy autorów i autorek książek młodzieżowych, ale to były inne miejsca niż autografy twórców komiksowych, więc też nie trzeba było się w nie pakować). Ogólnie organizacyjnie było lepiej niż rok temu

   Usuń
 4. Co ciekawego w katalogu Egmontu?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Poleca Special 2024-02 "Letnie klimaty" - zapowiedź - słynny komiks Castiego!