Kolejne dwie "Nauki z komiksem" w lipcu

Jedynymi komiksami Disneya, które mają trafić w lipcu od komiksowego działu Egmontu, będą dwa albumy z cyklu Nauka z komiksem. Warto przy okazji przypomnieć, że na dniach do sprzedaży trafią pierwsze albumy z tej popularnonaukowej z serii, z której przykładowe strony znajdziecie już na blogu, a łącznie w tym roku Egmont zamierza wydać aż 7 albumów.

Na 26 lipca zaplanowano premierę dwóch albumów, które będą kontynuacjami komiksów wydanymi w tym miesiącu. Do sprzedaży trafią Galaktyki i planety. Nasz dom: Układ Słoneczny, czyli tom z bohaterami Wielkiej Szóstki, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z kosmosem, oraz Era dinozaurów. Czas gigantów, czyli dinozaury jury, który jest poświęcony niegdyś żyjącym na naszej planecie stworzeniom, a głównymi bohaterami są dinozaury i Sztuciek z Toy Story 4.

Za komiksy odpowiada włoski zespół twórców komiksów Disneya. Część twórców czytelnicy mogą kojarzyć czy to z kaczych komiksów, czy to z adaptacji filmów Disneya.  Informacje o wszystkich zapowiedziach Egmontu znajdziecie na egmont.pl.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru