Nauka z komiksem - dziś premiera pierwszych albumów

Dziś do sprzedaży trafiły pierwsze trzy albumy z serii Nauka z komiksem, które łącząy w sobie komiks z artykułami przedstawiającymi w ciekawy sposób wiedzę, a to wszystko zostało okraszone występami postaci znanymi z filmów Disneya.  64-stronicowe albumy zostały wydane w formacie A4 i w cenie okładkowej 34,99 zł. Zdjęcia przedstawiające wydania znajdziecie na Centrum Komiksów Disneya, a krótką filmową prezentację na Instagramie.

Dziś do sprzedaży trafiły Galaktyki i planety. Początek wszystkiego z bohaterami Wielkiej Szóstki, Genetyka i ewolucja. Życie nawiązujące do serii Lilo i Stich oraz Era dinozaurów. Straszne jaszczury, czyli dinozaury triasu z dinozaurami i Sztućkiem z Toy Story 4. Komiksy kupicie na Egmont.pl, ale też w wielu innych dobrych księgarniach. Przykładowe strony z wydań są dostępne na blogu.

Egmont w tym roku zamierza wydać jeszcze 4 kolejne albumy. Już w lipcu pojawią się  Galaktyki i planety. Nasz dom: Układ Słoneczny oraz Era dinozaurów. Czas gigantów, czyli dinozaury jury. Za komiksy odpowiada włoski zespół twórców komiksów Disneya. Część twórców czytelnicy mogą kojarzyć czy to z kaczych komiksów, czy to z adaptacji filmów Disneya. 

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar