Czarodziejki W.I.T.C.H.: Księga 9 - przykładowe strony

Pod koniec miesiąca, 31 maja, do sprzedaży trafi dziewiąty tom nowej edycji Czarodziejek W.I.T.C.H. W nim znajdą się kolejne opowieści o magicznych dziewczynach, które otwierają podcykl całej serii. Będzie to wyjątkowo gruby tom, ponieważ liczący ponad 500 stron, ale też wyjątkowo drogi, jego cena okładkowa to 149,99 zł. Dzięki uprzejmości wydawnictwa już dziś możemy zaprezentować przykładowe strony z publikacji, a komiks możecie zamówić m.in.na Egmont.pl.

W tomie znajdą się komiksy oryginalnie wydane w numerach 87-112 magazynu, które opublikowano w Polsce pomiędzy grudniem 2006 a lipcem 2007. Łącznie zostanie przedrukowanych osiem pierwszych historii, czyli Pomiędzy jawą i snem, Jednak magiczne, Poza kontrolą, Oko księgi, Inna muzyka, Jeszcze jeden uścisk, Dzień później i Zagadka


 Łącznie seria o Will, Irmie, Taranee, Cornelii oraz Hay Lin składa się z 139 komiksów oryginalnie wydanych pomiędzy 2001 a 2012 rokiem. Przy cyklu stworzonym przez Elisabettę Gnome na zlecenie Disney Publishing Worldwide, który stał się bestsellerem na całym świecie, pracowało wiele twórców znanych z kaczych i mysich komiksów m.in. Francesco Artibani, Teresa Radice, Bruno Enna, Gianluca Paniello, Graziano Barbaro, Paolo Campinoti i Giada Perissinotto. Na ten rok zaplanowano jeszcze trzy tomy - w sierpniu i w listopadzie pojawią się kolejne zwykłe wydania, a w listopadzie zostanie też wydany tom z nowymi historiami.

Informacje o wszystkich zapowiedziach Egmontu znajdziecie na egmont.pl.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

 1. Czy ktos wie, co to za dziwne komiksy czarno biale na niemal końcu wydania ostatniego GIGANT EXTRA POLECA AGENCI I DETEKTYWI 5?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Ciekawym elementem są komiksy z serii Mickey Mouse Mystery Magazine, słynnego niezwykle dojrzałego cyklu o Mikim, tylko nie są to główne historie, lecz krótkie poboczne historyjki stworzone przez Ziche. Może kiedyś doczekamy się wydania MMMM po polsku, ale na razie musimy uzbroić się w cierpliwość."

   Usuń
 2. Dzieki....Trochę nietypowe

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak myślisz ile będzie wszystkich tomów witch? Na 11 się skończy i potem nędza wydania specjalne? ( Np komiksy ze stylu witch ( taka gazetka była ..)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie sądzę, żeby na 11 skończyli.
   Trudno powiedzieć, jak będzie dalej. Bo komiksy ze "Stylu Witch" to były i komiksy specjalnie przygotowane do tego pisma jak i niektóre historie z głównego pisma (bo od pewnego czasu "główne historie" były krótsze, a do tego dochodziły krótsze komiksy).

   Usuń
  2. Właśnie sama nie pamiętam bo znam tylko komiksy z gazetki głównej tej i niektóre style witch miałam to czytałam. Szkoda że nie mogli odrazu pokazac jak ta seria będzie wyglądać tak jak z kaczogrodem wiemy że ma być 30 i luz

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

30 lat "Kaczora Donalda": Miszmasz (2019-2024)