Gigant Poleca 246 "Tajemnicza świątynia" - zapowiedź - Fecchi, Ferraris, Michelini

Już w przyszłym tygodniu do sprzedaży trafi kolejny Gigant Poleca, więc jest to najwyższa pora, by poznać szczegółowe informacje o tomie, który jest zaplanowany na 18 lipca. W 246. tomie serii - Tajemnica świątynia, nie zabraknie kolejnej porcji ciekawych komiksów z kaczkami i myszami.
Wydanie będzie kopią majowego wydania niemieckiego Lustiges Taschenbuch.  

Nie sposób jednak nie zauważyć, że w przeciwieństwie do wielu tomów z ostatnich miesięcy, w tym wydaniu raczej zabraknie nazwisk pierwszorzędnych twórców, a także same komiksy były oceniane przez włoskich czytelników średnio. Co widać jednak po okładce - w tomie będą dominować podróżnicze motywy. Komiks otworzy historia narysowana przez Fecchiego o Donaldzie, który będzie przeżywał przygody na łonie natury. Na łonie natury swoje przygody często mają też Młodzi Skauci, to właśnie o ich wyprawie będzie opowiadać najdłuższy komiks, 48-stronicowa historia Vaccy i Ferraciny.

Nie zabraknie też historii z Indianą Goofsem, brak komiksu z jego udziałem w takim tomie byłby sporym faux-pas. W tomie pojawi się też komiks o Kaczencji i drukarce 3D, pojawi się też krótka historia narysowana przez Luciano Gatto, legendarnego rysownika komiksów Disneya, który przez kilka dekad pracował nad historiami Disneya. Tom natomiast zamknie historia o Sknerusie, który w postaci perfum będzie próbował sprzedać dodatkowy czas.

Cały czas jest dostępna prenumerata Giganta, także w wersji z plecakiem. W lipcu poza Gigantem Poleca pojawią się MegaGiga i Gigant Extra, natomiast już na przyszły tydzień jest zaplanowana premiera wakacyjnego Giganta Extra, a także nowego Giganta Poleca z okładką z Donaldem i Superkwękiem.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

 1. Indiana Jones w kinach to wykorzystują koniunkturę hah :) Mam nadzieje , że tomik będzie udany. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Piekna okładka

  OdpowiedzUsuń
 3. Okładka bardzo ładna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. W sklepie Egmontu wreszcie można zamówić Gigant Poleca i Gigant Poleca Extra , które wychodzą na początku Czerwca. Piszę też , że ten drugi również ma 256 stron bo jako wakacyjne wydanie spodziewano się mniejszej liczby stron. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oby tak dalej że co nowy komiks to lepszy

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie mogę się doczekać! Okładka jest bardzo udana tak jak w tomiku na czerwiec.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela