Garfield, Lucky Luke, Lulu i Nelson, Pozytywka - przykładowe strony [Komiksy dla wszystkich]

Nadrabiamy zaległości - a w tym tygodniu chociaż zabrakło nowych kaczych komiksów w ofercie Egmontu, to nie zabrakło innych ciekawych tytułów, w tym od dawna wyczekiwanego nowego tomu Garfielda. Z opóźnieniem prezentujemy przykładowe strony, a wszystkie komiksy jak zwykle kupicie na Egmont.pl.

12. tom Tłustego kociego trójpaka zbiera paski komiksowe Garfielda stworzone pomiędzy 14 grudnia 1997 a 11 września 1999. Oryginalnie w ramach serii tworzonej przez Jima Daisa materiału na 25 tomów zbiorczych tomów, więc pewnie jeszcze długo w ofercie Egmontu będą pojawiać się kolejne wydania z zabawnymi przygodami miłośnika lazanii. Na kolejny tom trzeba będzie jednak poczekać do grudnia.

Natomiast Lulu i Nelson to nowy komiks Aurélie Neyret, rysowniczki znanej ze znakomitej serii Pamiętniki Wisienki, a za scenariusz odpowiedzialny jest duet Charlotte Girard i Jean-Marie Omont. Pierwszy album cyklu o dziewczynce, która darzy ogromną miłością lwy, to Kierunek Afryka, a jego cena okładkowa to 44,99 zł. Kolejny tom zostanie wydany w październiku.

Egmont kontynuuje też wydawanie cyklu Lucky Luke. W tym tygodniu wyszedł 74. tom serii o samotnym kowboju - Lucky Luke kontra Pinkerton. Za jego stworzenie odpowiedzialni byli Daniel Pennac, Tonino Benacquiste i Achdé, czyli obecny rysownik Luke'a, a opowiada on o spotkaniu Luke'a z słynną agencją Pinkertona. 

Do sprzedaży trafił kolejny album Pozytywki, czyli przygodowego cyklu z wątkami fantasy Carbone'a i Gijé opowiadającego o ośmioletniej dziewczynce będącej obrończynią magicznej krainy. W czwartym tomie, Zagadkowe zniknięcie, bohaterka podejmuję problem tajemniczego klucza i w ten sposób łamie jedno z pandoriańskich praw. Premiera kolejnego tomu jest planowana na październik.

Informacje o wszystkich tytułach Egmontu znajdziecie na Egmont.pl.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela