Zapowiedziano dodruki pierwszych tomów kolekcji Rosy i "W.I.T.C.H."

Komiksy Disneya sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Zgodnie z informacjami udostępnionymi na Egmont.pl już 9 czerwca do sprzedaży trafią dwa dodruki disnejowskich tomów. (Co najmniej) Drugi dodruk otrzyma pierwszy tom kolekcji Dona Rosy - Wujek Sknerus i Kaczor Donald. Syn Słońca. Dodruk otrzyma też pierwszy tom Czarodziejek W.I.T.C.H., który trafił do sprzedaży zaledwie parę tygodni temu.

Nie są to pierwsze dodruki komiksów Disneya w ostatnim czasie. Dodruk otrzymało też wiele tomów kolekcji Barksa i Rosy, a niegdyś dwa dodruki dostało zbiorcze wydanie Życia i czasów Sknerusa McKwacza. Oznacza to, że komiksy Disneya w ofercie Egmontu sprzedają się bardzo dobrze, ponieważ rzadko komiksy są dodrukowywane tak szybko i tak często.

Przy okazji warto przypomnieć, że już w czerwcu pojawi się też drugi tom Czarodziejek W.I.T.C.H., który będzie zawierał drugą połowę cyklu Dwanaście portali. Nad historią o magicznych dziewczynach pracowali twórcy, którzy znani są z najlepszych kaczych i mysich komiksów, więc wbrew pozorom nie jest to seria przeznaczona tylko dla nastoletnich dziewczynek, lecz kawał ponadczasowej historii.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

  1. Ja nie mam "Syna słońca", więc czekam.

    OdpowiedzUsuń
  2. WITCH to my a w nas potężna jest moc... Kurde - kusi to zbiorcze wydanie. :)

    Super że Egmont dodrukuje Syna Słońca. Mój egzemplarz jest już trochę podniszczony a teraz będę miał drugi, taki sam. :)

    https://cdn-lubimyczytac.pl/upload/books/164000/164350/352x500.jpg

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar