Prenumerata "Giganta Poleca" drożeje o 6 złotych!

W ostatnim czasie inflacja notuje wyniki niewidziane od lat, więc nie można się dziwić, że podwyżka cen dotknęła też prenumeraty Giganta Poleca. Od teraz 6 kolejnych tomów serii kosztuje w ramach prenumeraty 65,94 zł, czyli o 6 złotych więcej niż do tej pory. Cena jednego egzemplarza w prenumeracie wynosi 10,99 zł za egz., co nadal jest ceną znacznie niższą niż kioskowa, która obecnie wynosi 15,99 zł.

Trzeba jednak podkreślić, że każdy numer Giganta Poleca to cały czas 250 stron różnorodnych kaczych i mysich komiksów stworzonych przez najlepszych europejskich twórców. Tomy składają się jedynie z historii premierowych, które nigdy wcześniej nie zostały wydane po polsku. 

Warto kupować prenumeratę, ponieważ w ten sposób można nie tylko w niskiej cenie przeczytać wiele komiksów Disneya, ale także wesprzeć ich rozwój. W ostatnim czasie do kiosków trafił specjalny tom Gigant Poleca Extra, ale pewnie każdy fan chciałby zobaczyć więcej tego typu wydań. Jednak bez dobrej sprzedaży obecnych serii żaden rozwój nie jest możliwy.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

 1. jak dla mnie trochę lipna ta prenumerata. Cały czas nie dostałem marcowego giganta mimo że zgłaszałem

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze, że wcześniej kupiłem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzeba obalić rząd Morawieckiego jak najszybciej, bo wpędza nas w nędzę. Kto pamięta komiks "Zarobek na BOKu" z Giganta 3/1993? Tam burmistrz Kaczogrodu z podpuszczenia Donalda wywołał taką inflację i zadłużenie miasta, że tylko Sknerus uratował wszystkich przed katastrofą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiązałbym inflacji z podrożeniem prenumeraty. Wszak ceny okładkowe żadnego komiksu nie podrożały

   Ktoś jednak w końcu doszedł do tego, że prenumerata była zbyt tania - upust na cenie wynosił prawie 40% ceny okładkowej gdzie zwykle promocje Egmontu nie przekraczają 30%.

   Usuń
  2. Właśnie to jest inflacja. 10 zł sprzed roku, teraz jest warte tylko 9.5 zł skoro inflacja osiąga już 5%. A skoro jest mniej warte, to cena prenumeraty rośnie. Plus skończyła się kasa ze sprzedaży działu Książki. :) Dobrze, że kupiłem prenumeratę jeszcze po 10 zł, ale w przyszłym roku będzie już niestety gorzej. :/

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela