Ujawniono grzbiet przyszłorocznych "Gigantów"!

Na stronie prenumeraty Giganta Poleca pojawił się obrazek przedstawiający wizualizację przyszłego rocznika serii. W przyszłym roku na grzbiecie nie pojawi się ilustracja Dona Rosy, lecz okładka autorstwa Nadorpa

Przy okazji przypominamy, że cały czas prenumerata Giganta kosztuje jedynie 59,94 zł za 6 tomów. Teraz możecie zakupić prenumeratę na cały przyszły rok. Pierwszym przyszłorocznym tomem będzie W krainie pingwinów zawierający m.in. historie Cavazzano, Mottury i nową część serii o Kwantomasie.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

 1. Wreszcie! Przecież te ilustracje Rosy kompletnie nie pasowały do serii, ani nie podkręcały sprzedaży. Choć zastanawia mnie, dlaczego wybrali rysunek który bezpośrednio odwołuje się do jednego z komiksów, zamiast jakiejś ,,scenki rodzajowej'' z Kaczkami. No ale zawsze to lepsze niż plansze z ŻiCSM.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie to jest wg mnie świetne, że to kadr komiksu. Te grzbiety wprost żyją, układają się w żywą historię. Bardzo przyciąga wzrok, super wybór.

   Usuń
  2. Tylko że właśnie ten komiks nie wyszedł w Polsce, więc danie go na grzbiet jest trochę nielogiczne.

   Usuń
  3. Ten kadr stanowi bezpośrednie nawiązanie do komiksu ,,De schat van Duckbård'' z holenderskiego ,,Donald Ducka'' nr. 24-2018 (https://inducks.org/issue.php?c=nl%2FDD2018-24#c)

   Usuń
 2. I dobrze, ten Rosa jest już nudny i niezwiązany z zawartością.

  OdpowiedzUsuń
 3. 33 yr old Speech Pathologist Danielle Pedracci, hailing from Baie-Comeau enjoys watching movies like Tattooed Life (Irezumi ichidai) and Sculling. Took a trip to Redwood National and State Parks and drives a Accent. przejdz do strony internetowej

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka