Powrót promocji - 1000 stron komiksów Disneya za 25 zł!

Po kilku miesiącach do Empików i wybranych salonów prasowych powróciły promocyjne pakiety z Mamutami i MegaGiga, składające się z dwóch 512-stronicowych tomów. Zestawy zawierające ponad 1000 stron komiksów Disneya kosztują jedyne 25,50 zł.
Trudno jednak stwierdzić czy są obecnie dostępne różne pakiety, czy wszędzie jest w sprzedaży jeden, ten sam. Na pewno w Empikach znajdziecie pakiet złożony z dwóch tomów - MegaGiga: Królowie złoci oraz Giganta Mamuta: Potwór z przeszłości. Oba tomy polecaliśmy na blogu, pierwszy ze względu na wiele długich komiksów z Sknerusem (m.in. Jak dwie krople wody Scarpy i Barksa), a drugi z powodu publikacji historyjek z wielu znanych serii (m.in. Podziemne królestwo Pezzina i De Vity z Sir Myszonem).
Pakiet jest też dostępny na na empik.com.
W sprzedaży (w tym na empik.com) znajdziecie też pakiety z Gigantami z lat 2015-2016. Zestawy złożone z dwóch tomów Giganta Poleca kosztują 16,99 zł. Może wśród nich da się znaleźć Uwolnić kaszalota z doskonałą parodią Moby Dicka autorstwa Artibaniego i Mottury.
Źródło ilustracji: materiały własne

Komentarze

 1. mogli by cholera na stronie pokazać jakie pakiety są dostępne, tak to trzeba koczować i modlić się że będzie pakiet bez powtórki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A może tak i lepiej, bo zawsze jest to dreszczyk emocji w poszukiwaniu pakietu, w którym są niepowtarzające się tomiki...

   Usuń
  2. Pierdziele taki dreszczyk emocji, jest to nie poważne podejście do sprawy tylko nabijanie kasy. Już kupiłem dwa pakiety z których w kaźdym miałem jedną powtórkę, leżały dosyć długo i myślałem źe to ostatnie sztuki. Wczoraj widziałem że dostali pakiet akuratować z tymi numerami które nie miałem, a możliwości zrobenia z dwuh pakietów jeden nie ma niby...

   Usuń
  3. Może i jest to nabijanie kasy, bo zawsze jest dylemat: kupić czy nie kupić, jak jeden tom się powtarza. Ale cóż -biznes to biznes... Zawsze to są dwa komiksy w cenie (odrobinę większej od) jednego.

   Usuń
 2. Nie koniecznie tylko z lat 2015-2016 u mnie był w jednym pakiecie tom z 2013.

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba jest tylko ten jeden. U mnie z 3 egzemplarze były. I w każdym pakiecie gigantów był Powrót mrocznego rycerza.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej, mam pytanie do fanów KD. Poszukuję tytułu komiksu, który prawdopodobnie ukazał się w Gigancie. W historii występuje Kaczor, który bierze udział w wyzwaniu związanym z przejściem zamku strachu. W zamku znajdują się rożne wyzwania, potwory. Kaczor jest boi się wszystkiego ale dostał specjalną koszulkę, która daje mu odwagę. Tak na prawdę koszulka nie ma takiej mocy ale Kaczor w to wierzy.
  Czy ktoś może kojarzy tytuł? Poszukuję już od dość dłuższego czasu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. https://inducks.org/story.php?c=I+TL+2147-2P
   Komiks Gigant Nr.6/97

   Usuń
 5. Zapraszam na moją nową stronę www : https://kuperkowo.wixsite.com/wyroczniagladiusza

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie lepiej było postawić stronę na czymś normalnym?

   Usuń
  2. Nie lepiej by było w ogóle nie stawiać takiej strony? Jak to wygląda...

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka