Drugi sezon "Kaczych Opowieści" wkrótce po polsku?!

Wszystko wskazuje na to, że już w kwietniu 2. sezon Kaczych Opowieści zadebiutuje w Polsce. Wynika tak pośrednio ze strony fernsehserien.de, według której 8 kwietnia na niemieckim Disney XD ma wystartować emisja drugiego sezonu KO. Jako że od kilku miesięcy ramówka polskiej i niemieckiej wersji kanału jest praktycznie identyczna, może to oznaczać, że tego samego dnia kolejne odcinki Kaczych Opowieści będą miały premierę też w Polsce.
Dopóki jednak nie pojawi się kwietniowa ramówka polskiego Disney XD, nie możemy w 100% potwierdzić tej informacji. Zawsze może się okazać, że ramówka polskiej wersji kanału będzie różniła się od niemieckiej. Nie wiadomo też ile nowych odcinków potencjalnie może zostać wyemitowanych. Oczywiście, jeżeli dostaniemy jakiekolwiek nowe informacje, to natychmiastowo je przekażemy.
W USA na razie wyemitowano sześć odcinków drugiego sezonu, a siódmy pt. Whatever Happened to Della Duck! będzie miał premierę 9 marca, w nim ważną rolę odegra Kaczka Della, matka Hyzia, Dyzia i Zyzia.
Informację przesłał nam Kacper Kalas.
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Disney

Komentarze

  1. świetnie że to Pan napisał. Mam nadzieje że w Kwietniu pojawi się 2 sezon równierż u nas. Ciekawe czemu tylko prawdopodobnie 2 sezon ma być emitowany na Disney XD. A nie tak jak 1 na Disney Chanel?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2023-02 "Wesołego jajka!" - zapowiedź - miliony Sknerusa, Ferraris, Asteriti

MegaGiga 59 "Genialne wynalazki" - zapowiedź - Cavazzano, Carpi, Casty

Kaczogród Carla Barksa 19 (3) "Papuga z Singapuru" - przykładowe strony