Znamy datę powrotu "Kaczych Opowieści"!

Jeżeli czekacie na kolejne odcinki Kaczych Opowieści, to mamy dla was doskonałą wiadomość. Wiadomo już kiedy pojawi się kolejny epizod kaczogrodzkiej produkcji, który szczególnie powinien zainteresować fanów Kaczki Delli. Stanie się to dokładnie za miesiąc - 9 marca.
Tego dnia na amerykańskim Disney Channel o 8:00 (14:00 polskiego czasu) zostanie wyemitowany Whatever Happened to Della Duck, czyli siódmy odcinek drugiej serii serialu. Kolejne odcinki będą emitowane co tydzień, łącznie w marcu pojawią się cztery epizody. Informacja o premierze została podana na Twitterze.
Już z samego tytułu można wywnioskować, że w zbliżającym się odcinku istotną rolę będzie odgrywała Della. Czyżby miał zostać poruszony wątek pobytu kaczki na Księżycu? Na razie nie są znane żadne szczegóły dotyczące odcinka, więc możemy tylko spekulować.
Niestety nie mamy dobrych informacji dla osób czekających na polską wersję serialu. Zarówno Disney XD jak i Disney Channel wyemitowały już wszystkie odcinki pierwszej serii, niestety w ramówkach obejmujących okres do końca marca próżno szukać drugiej serii Kaczych Opowieści. Oznacza to, że kolejne odcinki serialu po polsku pojawią się dopiero w drugim kwartale.
Źródło ilustracji: Disney Wikia

Komentarze

 1. 2 sezon raczej będzie od kwietnia. Tak samo jak pierwszy

  OdpowiedzUsuń
 2. Disney TV Animation News udostępnił rozposke nowe odcinki KO w USA.
  09.03.2019
  16.03.2019
  23.03.2019
  30.03.2019

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja pierdzielę, co za symbolizm, rozumiecie to?
  http://www.valmneira.com/social/uploads/images/3903/img_3903_1244911666.jpg

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka