Smerfy 1, Lou 2, Podniebny Harry 2 - przykładowe strony [Komiksy dla wszystkich]

Ledwie co do sprzedaży weszły styczniowe nowości, a już zbliża się data premiery lutowych. Zapraszamy dziś do zerknięcia na przykładowe plansze pierwszego albumu Smerfów oraz kolejnych tomów Lou i Podniebnego Harry'ego.
20 lutego swoją premierę będzie miało nowe wydanie Czarnych Smerfów Peyo, pierwszego, już legendarnego, albumu serii o niebieskich ludzikach. Tom ukaże się w atrakcyjnej cenie, 64-stronicowy komiks będzie wydany w cenie okładkowej 19,99 zł.


Tego samego dnia pojawi się drugi tom Podniebnego Harry'ego Williama Etienne, Hollywoodland będzie kontynuował wątki z serii o świecie zamieszkiwanym przez antropomorficzne zwierzęta przypominającym dwudziestolecie międzywojenne. Recenzowaliśmy pierwszy tom cyklu.

Natomiast tydzień później w sprzedaży pojawi się drugi tom nowej edycji Lou! Juliena Neel, w wydaniu pojawią się trzy albumy serii - Sielanka, Laserowy ninja i Szałas. Na blogu pojawi się łączna recenzja dwóch tomów (najpewniej bardzo pozytywna), na razie możecie zerknąć do galerii przedstawiającej pierwszy tom.

 
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

 1. Mam Czarne Smerfy, pierwsze wydanie - mój ulubiony :)

  OdpowiedzUsuń
 2. tak samo mam pierwsze wydanie Czarne Smerfy zwróciłem uwagę ze tłumaczenie jest inne niz pierwsze wydanie Czarne Smerfy bez urazy ale wolałbym żeby egmont wydało późniejsze smerfy i bez zmiany pierwsze komiksy smerfy ten sam numer juz był kiedys z pierwszemi komiksy asterix

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Smerfy na początku lat 90. nie wydawał Egmont, więc nie mają praw do tamtych tłumaczeń.

   Usuń
 3. W jakich odstępach czasowych zaplanowano wydawanie Smerfów? Czy te komiksy będą się ukazywały teraz chronologicznie co jakiś czas, jak Kaczogród, czy to jednorazowe wydanie, a resztę powinno się kupować z już wydanych przez Egmont komiksów ze Smerfami?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru