"Legenda o Trzech Caballeros" na Disney Channel?!

Ponad pół roku temu fanami wstrząsnęła wiadomość, że Disney wyprodukował serial o Trzech Caballeros, który miał swoją premierę w Filipinach. Więcej o tym pisaliśmy tuż po premierze serialu. Przez następne miesiące raczej wiele wiadomości o produkcji się nie pojawiło, jedynie parę plotek o premierze w 2019 roku, być może w nowym serwisie Disney+.
Istnieje jednak szansa, że Legenda o Trzech Caballeros będzie emitowany na Disney Channel, ponieważ przedwczoraj (1 stycznia) serial miał swoją premierę na azjatyckiej wersji kanału Disneya. Czy to oznacza, że także w Europie i USA produkcja pojawi się w telewizji? Niestety ciężko odpowiedzieć na to pytanie. Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że wcześniej lub później serial pojawi się także po polsku.
Poniżej prezentujemy zapowiedź Legend Of The Three Caballeros z Disney Channel Asia. Materiał w słabej jakości.
A czy wy czekacie na polską wersję serialu o Trzech Caballeros? Kogo chcielibyście usłyszeć w polskiej wersji w roli przyjaciół Donalda? Liczymy na wasze spostrzeżenia w komentarzach.
Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

 1. Powrót Jarosława Domina jako Panchito i Wojciecha Paszkowksiego jako Jose byłby cudowny :D Mam tylko nadzieję, że nie wezmą tych co byli w "Raźnych Rajdowcach", bo tamten dubbing to jakaś tragedia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dubbing do Raźnych reżyserowała ta sama osoba co do nowych KO.

   Usuń
  2. Być może, ale słyszałeś ich kiedyś? Jose brak w głosie tej szarmanckości, którą słychać było u Paszkowksiego w "Cafe Myszce", a Panchito to w ogóle zalatuje jakimś ukraińskim akcentem.

   Usuń
 2. Lepiej niech Disney Chanel emituje już 2 sezon KO. A nie Trzej Caballeros. Nie muwie bo oglądałem w angielskiej wersji Caballeros. Ale jednak wole żeby Disney Chanel emitował 2 sezon KO. Ciekawe czy 2 sezon ma Disney Chanel czy Disney Xd

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja od polskiej wersji chcę tylko, by Boberek oprócz Donalda zdubbingował jeszcze inne postacie (a w tym serialu są przynajmniej dwie okazje!).

  OdpowiedzUsuń
 4. Podobno w odcinku 12 występuje sknerus...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar