Egmont w marcu: Ptyś, Garfield i Shazam [Komiksy dla wszystkich]

O czym pisaliśmy w poprzednim newsie, dziś Egmont udostępnił komiksowe zapowiedzi na marzec, w których niestety nie znalazł się 4. Kaczogród Barksa, jednak znalazło się w nim parę innych ciekawych komiksów.
13 marca do sprzedaży trafi kolejny tom serii Ptyś i Bill pt. Co z niego wyrośnie?. Tym razem tom (tak samo jak pierwszy wydany w październiku) będzie zawierał 3 albumy stworzone przez Verrona, będą to Co za cyrk!, Banda Billa i Co z niego wyrośnie?, czyli tomy 28.-31.. Tego samego dnia premierę ma mieć 12. tom Sisters pt. Nadciąga tornado. Polskie wydanie dogania oryginał, ponieważ we Francji do tej pory wydano 13 albumów serii o dwóch siostrach.
Natomiast 27 marca zadebiutuje trzeci tom nowego wydania Garfielda - Tłusty koci trójpak. Tom będzie zawierał paski oryginalnie wydane od 11 stycznia 1982 roku do 23 października 1983. 
27 marca pojawią się też dwie inne ciekawie zapowiadające się komiksy. W linii DC Deluxe pojawi się komiks Jeffa Smitha (autora Gnata) - Shazam! Potworne stowarzyszenie zła. Komiks mający 320 stron zostanie wydany w powiększonym formacie i cenie 99,99 zł.
Tego samego dnia zadebiutuje nowa frankofońska seria - Czwórka z Baker Street Legranda, Dijana i Etiena wraz z pierwszym albumem pt. Tajemnicze porwanie. Skierowany do dzieci i młodzieży komiks opowiada o młodych detektywach rozwiązujących zagadki w wiktoriańskim Londynie. Komiks zbiera we Francji doskonałe recenzje, do tej pory pojawiło się 7 albumów serii.
Wszystkie marcowe zapowiedzi znajdziecie na Egmont.pl.

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Poleca Special 2024-02 "Letnie klimaty" - zapowiedź - słynny komiks Castiego!