Promocja na Giganty w Empikach i w sieci Auchan

Obecnie w sklepach można znaleźć Giganty w ramach dwóch akcji promocyjnych.
Po raz kolejny podwójne pakiety z MegaGiga i Mamutami są dostępne głównie w Empikach, a być może też w wybranych kioskach. Podobnie jak w przypadku poprzednich promocji dwa tomy (łącznie 1000 stron komiksu) kosztują jedyne 25,50 zł. Tym razem pakiety są naprawdę ciekawe, ponieważ najczęściej spotykanymi są zestawy z Dynastią i Safari oraz Kaczkami w rajtuzach i Ale cyrk. Każdy z wymienionych tomów prezentuje wysoki poziom, a dwa z nich - Dynastia zawierająca całość Z dziejów Kaczego Rodu i Kaczki w rajtuzach m.in. z parodiami Robin Hooda i Krzesiwa - to jedne z najlepszych tomów w historii. Pakiety można zakupić na empik.com, przy czym są wysyłane losowo.
W wybranych sklepach sieci Auchan natomiast są dostępne zarówno Giganty jak i MegaGiga, i Mamuty. Cena tomów może się nieznacznie różnić w zależności od sklepu, ale 256-stronicowe tomy powinny kosztować w okolicy 10 zł, a grubsze, 512-stronicowe, ok. 13 zł. Biorąc pod uwagę wysoki poziom wszystkich zeszłorocznych Gigantów, ciężko polecić lub odradzić poszczególne tomy .
Źródło ilustracji: materiały własne/Ethan Gąsior

Komentarze

  1. W Auchanie właśnie znalazłem numer 176 i 183 GP :)x

    OdpowiedzUsuń
  2. U mnie wszystko było po 10zł. Wyszedłem z plecakiem pełnym Mamutów. ;) W tym również z "Dynastią" i "Kaczkami w rajtuzach".

    OdpowiedzUsuń
  3. Orientuje się ktoś, czy podobna promocja jest w Auchanie w Toruniu?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Daisy, Goofy i Brygada RR w "Kaczych Opowieściach" + zwiastun!

Kaczor Donald: Upadek kultowego magazynu? - podcast "Mysie Uszy"