"Księga dżungli", "Twisted-Wonderland" i "Nauka z komiksem" w kwietniowych zapowiedziach

Na kwiecień Egmont zapowiedział nie tylko nowy tom kolekcji Barksa, ale też wiele innych komiksów, w tym trzy inne disnejowskie tytuły. 10 kwietnia pojawi się kolejny album z cykle Klasyczne baśnie Disneya - Księga dżungli, a także Nauka z komiksem. Galaktyki i planety 3. Podbój Kosmosu. Natomiast na 24 kwietnia zaplanowano premierę czwartego tomu mangi Twisted-Wonderland. Zdarzenia w Heartslabyulu.

W jedenastym tomie Klasycznych baśni Disneya, serii składających się z odświeżonych komiksowych adaptacji klasycznych filmów Disneya, pojawi się komiks oparty na Księdze dżungli. W tym wypadku będziemy mieli do czynienia z wielokrotnie zmienionym przedrukiem komiksu Fallberga i Hubbarda, który powstał pod koniec lat 60., tuż po premierze filmu i nigdy wcześniej nie został w Polsce wydany.

Galaktyki i planety 3. Podbój Kosmosu to kolejny popularnonaukowy album z bohaterami Disneya wydany przez Egmont. Będzie to trzeci i ostatni tom cyklu nawiązującego Wielkiej szóstki, który podejmuje problemy związane z kosmosem. Do sprzedaży trafiają też komiksy z innymi bohaterami i o innych tematykach.

Natomiast Twisted-Wonderland. Zdarzenia w Heartslabyulu to ostatni tom czteroczęściowej mangi Wakana Hazuki i Sumire Kowono, która nawiązuje do gry mobilnej pod tym samym tytułem. Świat, w którym rozgrywa się manga, jest inspirowany postaciami złoczyńców z filmów Disneya, i co najmniej kilka występów gościnnych można się spodziewać na kartach historii. Na ten rok Egmont planuje więcej mang z bohaterami Disneya, o czym informowano w Łodzi.

Informacje o wszystkich zapowiedziach Egmontu znajdziecie na Egmont.pl.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela