Twisted-Wonderland: Zdarzenia w Heartslabyulu 3 - dziś premiera

Dziś do sprzedaży trafił trzeci tom disnejowskiej mangi Twisted-Wonderland. Zdarzenia w Heartslabyulu. 162-stronicowy album został opublikowany w formacie A5 i cenie okładkowej 32,99 zł, a można go zamówić m.in. z Egmont.pl.  

W przeciwieństwie do innych disnejowskich mang w ofercie Egmontu, Twisted-Wonderland nie nawiązuje bezpośrednio do filmów Disneya, ale jest oparte na grze mobilnej pod tym samym tytułem, która w przyszłości ma doczekać się też serii animowanej. Z tego względu stylistyka tytułu przypomina bardziej inne mangi, jednak nie oznacza to, że jest to rzecz całkowicie oderwana od uniwersum Disneya. Świat, w którym rozgrywa się manga, jest inspirowany postaciami złoczyńców z filmów Disneya, i co najmniej kilka występów gościnnych można się spodziewać na kartach historii.

Manga Wakana Hazuki i Sumire Kowono składa się z czterech tomów i w kwietniu Egmont zamierza wydać ostatni tom. W Japonii natomiast wychodzą także inne tytuły nawiązujące do gry mobilnej i być może w przyszłości pojawią się one także na polskim rynku.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka