Czarodziejki W.I.T.C.H.: Księga 12 - przykładowe strony

We Walentynki, 14 lutego, do sprzedaży trafi dwunasty tom nowej edycji Czarodziejek W.I.T.C.H. W nim znajdą się opowieści o magicznych dziewczynach, które zamykają szósty podcykl całej serii, a wszystko to otworzy okładka pasująca do dnia premiery. Tom będzie liczył 324 stron, a jego cena okładkowa wyniesie 99,99 zł. Dzięki uprzejmości wydawnictwa już dziś możemy zaprezentować przykładowe strony z publikacji, a komiks możecie zamówić m.in.na Egmont.pl.

W tomie znajdą się komiksy oryginalnie wydane w numerach 139-148 magazynu, które opublikowano w Polsce pomiędzy lipcem a grudniem 2008, czyli Cisza przed burzą, Tropem strachu, Zielony promień, Mocne uderzenie i Koniec Serca . Łącznie seria o Will, Irmie, Taranee, Cornelii oraz Hay Lin składa się z 139 komiksów oryginalnie wydanych pomiędzy 2001 a 2012 rokiem. Przy cyklu stworzonym przez Elisabettę Gnome na zlecenie Disney Publishing Worldwide, który stał się bestsellerem na całym świecie, pracowało wiele twórców znanych z kaczych i mysich komiksów m.in. Francesco Artibani, Teresa Radice, Bruno Enna, Gianluca Paniello, Graziano Barbaro, Paolo Campinoti i Giada Perissinotto.  

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

 1. Nie czytam tego ale spoko

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też

   Usuń
  2. Ja też

   Usuń
  3. Czy jak macie kontakty z Egmontem dało by się załatwić dodruk Urodzin Kaczora Donalda na jego urodziny. Okrągła liczba, myślę że najlepszy czas na to.

   Usuń
 2. W gildii pojawił się 10 tom kolekcji Rosy więc jak ktoś szukał to kupować bo nie wiadomo czy to jakiś dodruk którego przecież miało nie być czy tylko kilka odkopanych skądś egzemplarzy które szybko wyparują.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety to była pomyłka:
   "Niestety otrzymaliśmy wiadomość że dystrybutor przez pomyłkę przywrócił ten tytuł do sprzedaży. Pojawiło się tylko kilka egzemplarzy ale były to defekty nie przeznaczone do sprzedaży. Na ten moment nie mają egzemplarzy w dobrym stanie.
   Egmont też jeszcze nie zapowiedział dodruku tej pozycji:

   Usuń
  2. No i okazało się że fałszywy alarm - Gildia odpisała że to pomyłka.

   Usuń
 3. Mam pytanie dlaczego jeszcze nie pojawiła się zawartość komiksów w komiksie Gigant mamut Kacza Banda?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela