Gigant Poleca 251 "Kto to zrobił?" - wyjątkowa okładka wydania

W końcu Egmont udostępnił okładkę następnego Giganta Poleca, i tak jak można było się spodziewać, jest to dość wyjątkowa okładka. Po raz trzeci w historii cyklu ilustracja okładkowa jest utrzymana w układzie poziomym. Pierwszy raz taki zabieg zastosowano w 126. tomie z 2011 roku, po raz drugi w 188. tomie z 2015 roku.

251. tom Giganta Poleca pod tytułem Kto to zrobił? trafi do sprzedaży już za miesiąc, 1 marca, i w środku wydania znajdzie się co najmniej kilka interesujących historii. w tym dwie opowieści zilustrowane przez włoskiego mistrza, Giorgio Cavazzano, dłuższą historię o Mikim i tajemniczym chłopcu od Alessio Coppoli, a także komiks stworzony przez Stefana Petruchę i Rodriquesa, duet zwykle znany z komiksów wydawanych w Kaczorze Donaldzie. Więcej informacji o wydaniu znajdziecie w osobnym tekście.

W marcu poza Gigantem pojawi się też nowy tom Giganta Poleca Special i MegaGiga, szczegóły dotyczące tych publikacji poznamy w ciągu najbliższych tygodni, natomiast w lutym pojawi się Gigant Mamut składający się głównie z komiksów o tematyce westernowej. 

źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

 1. Ja czekam kiedy Egmont upublikuje okładkę 2 tomu Gigant poleca special i czekam na nowe opowiadanie z uniwersum Kwantomasa .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Było jakieś opowiadanie czy masz na myśli komiks?

   Usuń
 2. Okładka rewelacyjna!

  OdpowiedzUsuń
 3. Już jest! Dzisiaj znalazłem swój egzemplarz w skrzynce pocztowej. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nazwiska rysownika i scenarzysty mam tylko przy pierwszym komiksie, kolejne są już bez nazwisk. Tak ma teraz być?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela