Czarodziejki W.I.T.C.H. Nowe historie: Serce przyjaźni - prezentacja wydania

Jak prezentuje się nowy komiks o W.I.T.C.H.? Zdjęcia z tomu Czarodziejki W.I.T.C.H. Nowe historie: Serce przyjaźni znajdziecie poniżej. 108-stronicowy album z nową opowieścią o czarodziejkach właśnie dziś trafił do Empików, a w styczniu pojawi się w innych punktach sprzedaży. Wydanie kupicie też na Empik.com.

Licząca 96 stron historia jest zupełnie nowym podejściem do uniwersum W.I.T.C.H., które w bardziej mangowym stylu na nowo przedstawia pierwsze przygody czarodziejek. Za komiks odpowiadają Alessandro Ferrari, scenarzysta znany z wielu historyjek z disnejowskimi postaciami, i Giulia Adragna, włoska rysowniczka, która wcześniej pracowała nad serią Complots à Versailles. Na razie jest to jednorazowa akcja, ale nie jest wykluczone, że Disney będzie kontynuował tego typu inicjatywy.

Warto przypomnieć, że obecnie Egmont wydaje też reedycję starszych przygód, a dziś pojawił się 11. tom. Podobnie jak tamta edycja, nowy komiks został wydany w formacie B5, w twardej oprawie, a jego cena okładkowa wynosi 59,99 zł. Przykładowe strony prezentujące nową historię znajdziecie tutaj.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela