"Cruella" i "Piękna i Bestia" w styczniowych zapowiedziach

Na 31 stycznia Egmont zapowiedział nie tylko nowy tom Kaczogrodu Carla Barksa, ale też dwa inne komiksy disnejowskie, o których pierwsze informacje pojawi się na tegorocznym MFKIG. Pod koniec stycznia do sprzedaży trafią też Cruella: Czerń, biel i czerwień i kolejny tom Klasycznych baśni Disneya - Piękna i Bestia.

Cruella: Czerń, biel i czerwień to jednotomowa manga Hachi Ishie, która powstała przy okazji filmu sprzed paru lat, choć nie jest jego bezpośrednią adaptacją. 176-stronicowy tomik zostanie wydany w tej samej cenie i formacie co inne mangi wydawanej przez Egmont w ostatnim czasie, czyli A5 i 32,99 zł. Na ten rok Egmont planuje też wydanie mangi opartej na Pięknej i Bestii.

Najpierw jednak do sprzedaży trafi inna adaptacja tego filmu, czyli nowy tom Klasycznych baśni Disneya - Piękna i Bestia. W 56-stronicowym albumie znajdzie się komiks stworzony przez Weissa i Doran tuż po premierze kinowej filmu. Historia już kiedyś została wydana w Polsce w ramach Disney Komiks, ale teraz pojawi się w odnowionej wersji. Planowana na ten rok jest też premiera adaptacji Księgi dżungli.

Informacje o wszystkich zapowiedziach Egmontu znajdziecie na Egmont.pl.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka