MegaGiga 61 "Między nami robotami" - zapowiedź - Cimino, Mezzavilla i Dalla Santa

22 listopada pojawi się ostatni w tym roku 512-stronicowy tom z kaczymi i mysimi komiksami. Główną tematyką 61. MegaGiga - Między nami robotami będą komiksy związane z robotami, ale prawdopodobnie jak w innych wydaniach z tego roku, pojawią się też innego typu historie. Cena okładkowa tomu wyniesie 27,99 zł, czyli 2 złote więcej niż poprzedniego.
Tom będzie oparty na niemieckim 91. Lustiges Taschenuch Spezial z 2019 roku. Najpewniej zostaną wprowadzone pewne zmiany, więc na razie nie możemy podać całego składu wydania.

Trudno wiele napisać o tym tomie, ponieważ znamy mniej niż połowę składu, a to co w nim na pewno się pojawi, to nie są komiksy, które jakoś szczególnie zapisały się w historii. Szczególnie warto zwrócić uwagę na dwa najdłuższe komiksy - rozpoczynającą tom historię napisaną przez Cimino, w którym Sknerus mierzy się z magicznym robotem Magiki. Poziom powinna trzymać też kryminalna opowieść z Mikim stworzona przez duet Mezzavilla i Dalla Santa, obydwaj autorzy wiele razy pokazali, że tworzą doskonałe historie. Oby w drugiej części tomu, której jeszcze nie znamy, pojawiło się więcej interesujących komiksów. 

Warto przypomnieć, że pod koniec listopada poza MegaGiga pojawi się też Kaczor Donald i świąteczny Gigant Poleca Extra, o którym więcej informacji znajdziecie w osobnym tekście, natomiast już w przyszłym tygodniu premierę będzie miał nowy tom kolekcji Carla Barksa z wieloma fantastycznymi komiksami.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont 

Komentarze

  1. W 2024 roku nadal otrzymamy 3x MEGAGIGA i 3x MAMUT?

    OdpowiedzUsuń
  2. Kiedy możemy się spodziewać tekstu na blogu o najnowszym asteriksie?

    OdpowiedzUsuń
  3. ten komiks nie zapowiada się szczególnie ciekawie ale polecam ku przestworzom

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar