Czarodziejki W.I.T.C.H. Nowe historie: Serce przyjaźni - przykładowe strony

Jak będzie prezentował się nowy komiks o W.I.T.C.H.? Dzięki uprzejmości wydawnictwa Egmont już dziś możemy zaprezentować przykładowe plansze z całkiem nowej historii. Od 22 listopada tom Czarodziejki W.I.T.C.H. Nowe historie: Serce przyjaźni. będzie dostępny w Empiku i na Empik.com, natomiast w pozostałych punktach sprzedaży pojawi się on 24 stycznia. 108-stronicowy album zostanie wydany w twardej oprawie i w cenie 59,99 zł.

Historia będzie zupełnie nowym podejściem do uniwersum W.I.T.C.H., które w bardziej mangowym stylu na nowo przedstawi pierwsze przygody czarodziejek. Za komiks odpowiadają Alessandro Ferrari, scenarzysta znany z wielu historyjek z disnejowskimi postaciami, i Giulia Adragna, włoska rysowniczka, która wcześniej pracowała nad serią Complots à Versailles. Warto przypomnieć, że obecnie Egmont wydaje reedycję starszych przygód, a w listopadzie, razem z nowym komiksem, pojawi się 11. tom.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

 1. Ale paskudna, zupełnie bezduszna kreska. Oryginale WITCH, z tego co pamiętam, miały w sobie jakąś "magię" i klimat. To tutaj wygląda jak screeny z jakiejś bylejakiej kreskówki, których pełno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokladnie, tylko PRAWDZIWE W.I.T.C.H

   Usuń
 2. Taranee nie naprawili, ma jeszcze gorszą fryzurę niż nosi nawet w orginale. Irma która w komiksie ma bladą skórę i morskie oczy jest nagle latynoską. Charakterystyczne dla liderki czerwone włosy Will zmienili na blade rude. A to will jest właśnie opalona w orginale, ma mamę latynoskę, i ma brązowe oczy a tutaj ma szare. A mojej ulubionej hay lin obcieli włosy do kostek(zawsze o takich marzylam) i zostawili jej warkoczyki do ramion.

  a ta dziewczyna z białymi włosami i czarnymi krechami zamiast brwi - to ma być eylon?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Poleca Special 2024-02 "Letnie klimaty" - zapowiedź - słynny komiks Castiego!