Kaczor Donald 2023-07 - zapowiedź - Ferioli, Murry i Taliaferro

W przyszłym tygodniu, 10 października do sprzedaży trafi 7. w tym roku i 1029. w historii numer Kaczora Donalda. Nie będzie to jednak całkiem zwyczajny numer, bo na podstawie przykładowych stron udostępnionych przez KOMIKSY Gigant można spodziewać się, że będzie to przedruk wydania, które zostało stworzone z okazji 100-lecia Disneya. A to oznacza, że nie zabraknie w nim ciekawych komiksów. Numer zamówicie na Egmont.pl

Zdecydowanie największą atrakcją wydania będzie 22-stronicowy komiks stworzony przez Mayę Åstrup i Ferioliego. Kataloński rysownik w ciągu ostatnich lat stworzył wiele ciekawie wyglądających historyjek, a po okładce i udostępnionej pierwszej stronie, widać, że będzie to komiks nawiązujący do wielu najsłynniejszych opowieści o Sknerusie, a może i nie tylko. Trudno powiedzieć, jak komiks wypadnie, bo dopiero kilka dni temu miał premierę w Niemczech, a w Skandynawii pojawi się na dniach, ale na pewno będzie to historia wyróżniająca się ponad standard.

Nie zabraknie też sporej dawki klasycznych opowieści, pojawi się komiks Taliaferro, słynnego rysownika pasków z Donaldem, któremu od czasu do czasu zdarzało się też rysować krótkie historie do magazynów, czy też komiks z Mikim i Goofym narysowany przez Murry'ego, rysownika tworzącego przez kilkadziesiąt lat komiksy z mysimi bohaterami. 

Warto pamiętać, że w tym miesiącu poza Kaczorem Donaldem pojawi się też nowy Gigant Poleca Extra o tematyce hallowenowej, będzie to niezwykle ciekawy tom, do sprzedaży trafi też regularne wydanie Giganta.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar