Czarodziejki W.I.T.C.H. Nowe historie: Serce przyjaźni - zapowiedź

Zupełnie nowy komiks z W.I.T.C.H. pojawi się w Polsce już w listopadzie! Na 22 listopada została zaplanowana premiera Czarodziejki W.I.T.C.H. Nowe historie: Serce przyjaźni. Początkowo wydanie będzie dostępne tylko w Empiku i na Empik.com (gdzie można już je zamawiać). 108-stronicowy album zostanie wydany w twardej oprawie i w cenie 59,99 zł.

O czym informowaliśmy wcześniej, historia będzie zupełnie nowym podejściem do uniwersum W.I.T.C.H., które w bardziej mangowym stylu na nowo przedstawi pierwsze przygody czarodziejek. Za komiks odpowiadają Alessandro Ferrari, scenarzysta znany z wielu komiksów Disneya, i Giulia Adragna, włoska rysowniczka, która wcześniej pracowała nad serią Complots à Versailles

Na ten moment nie wiemy, czy ma być to tylko jednorazowa inicjatywa, czy Disney planuje stworzyć nową regularnie wydawaną serię o przygodach Will, Irmy, Taranee, Cornelii oraz Hay Lin. Warto przypomnieć, że obecnie Egmont wydaje reedycję starszych przygód, a w listopadzie, razem z nowym komiksem, pojawi się 11. tom.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru