Egmont dodrukuje pierwszy tom "Kolekcji Dona Rosy"

Pierwszy tom kolekcji Dona Rosy, Wujek Sknerus i Kaczor Donald. Syn Słońca, choć został wydany tuż przed świętami, to już się wyprzedał. Z tego powodu wydawnictwo Egmont na koniec maja, a dokładnie 27 maja, planuje premierę dodruku. Już można go zamówić w przedsprzedaży na Egmont.pl z 25% rabatem.
Wydanie zawiera najwcześniejsze historie Dona Rosy, w tym trzy długie opowieści: Syna Słońca - pierwszy komiks Rosy, doskonałą historię z udziałem Sknerusa i Granita, Płynną gotówkę - kontynuację Barksowskiego Promień i kamień (KCB 3) opowiadającą o kolejnej potyczce Sknerusa z Braćmi Be, i protoplastę ŻiCSM - Ostatnią podróż do Dawson, w której Sknerus po raz kolejny powraca na tereny Jukonu. Resztę tomu wypełniają krótsze komiksy, zarówno z Donaldem jak i Sknerusem, a także komentarze Rosy do każdej historii oraz nigdy wcześniej nieopublikowane w Polsce ilustracje. Więcej informacji o tomie znajdziecie w osobnym tekście.
Warto dodać, że nie jest to jedyny dodruk kaczego komiksu, który pojawił się w ostatnim czasie. Właśnie do sprzedaży trafiły nowe egzemplarze trzeciego tomu Kaczogrodu Carla Barksa.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

  1. Czy w dodruku Kaczogród tom 3 poprawili błąd na okładce czy ich to przerosło i mają czytelników za idiotów?:)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Problem z Zombie Bombie i zakazanymi komiksami Barksa i Rosy

Gigant Poleca 250 "Wszystkie sekrety Kaczogrodu" - zapowiedź - Radice, Turconi i Ziche