Daisy, Jose i Panchito w kolejnym odcinku "Kaczych Opowieści"!

Prawdopodobnie wielu fanów czekało na informację kiedy Kaczka Daisy pojawi się w Kaczych Opowieściach. W końcu zostało to ogłoszone - Daisy zadebiutuje w Louie's Eleven!, najbliższym odcinku serialu, który trafi na antenę amerykańskiego Disney XD w sobotę. W rolę kaczki wcieli się ponownie Tress MacNeill. 
Oto krótki fragment nadchodzącego odcinka:
Przy okazji Disney udostępnił kilka ilustracji przybliżających najbliższy epizod serialu, na których można zobaczyć nie tylko Daisy, ale też paru innych bohaterów.
Najwięcej ilustracji jest poświęconych Daisy, co nie powinno nikogo dziwić, ale można na grafikach znaleźć także inne ciekawe postaci. Wynika z nich, że w odcinku zadebiutuje Emma Glamour grana przez znaną z serialu Zdrówko Bebe Neuwith, powrócą natomiast Joe i Panchito z Trzech Caballeros, którym ponownie użyczą głosu Bernardo de Paula i Arturo del Puerto.
Więcej informacji o wszystkich zaplanowanych na ten i kolejny miesiąc premierach znajdziecie w osobnym newsie.  Na razie nie wiadomo kiedy 3. sezon Kaczych Opowieści pojawi się po polsku. 
Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

 1. Nie podoba mi się ten pomysł, że Donald i Daisy po raz pierwszy w życiu się spotykają...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też zdecydowanie wolę wersję w której Donald i Daisy znają się "od zawsze". Niestety obecne "kacze Opowieści" maja to do siebie że muszą bardzo bezpośrednio wprowadzać nowe postacie,
   o których (oraz ich charakterach) weterani wiedzieli od dawna. Teraz jeśli Donald i Daisy mają się spotkać po raz pierwszy, to musi być jakieś love story, co jest naprawdę nie łatwe by zrobić to dobrze... Ogólnie Daisy jest taką postacią, którą trudno jest dobrze napisać, odpowiednią dla niej rolę w scenariuszu.
   Lepiej by było gdyby Donald i Daisy, powiedzmy spotkali się po latach, a Daisy była dajmy na to szkolną miłością Donalda czy coś w tym stylu...

   Usuń
  2. Chociaż na ogół postacie z komiksów były znane Donaldowi i Sknerusowi już wcześniej, więc bardzo mnie to zdziwiło.

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar