Kacze Opowieści "Challenge of the Senior Junior Woodchucks!" i "Quack Pack!" - dziś premiera

Czas na nowy sezon Kaczych Opowieści i występ Goofiego. O 15:30 (polskiego czasu) na amerykańskim Disney XD pojawi się pierwszy odcinek nowego sezonu - Challenge of the Senior Junior Woodchucks! (Wyzwanie Starszych Młodych Skautów!), a dokładnie pół godziny później zostanie wyemitowany drugi - Quack Pack! (Kacza paczka!). Zgodnie z wdtvpress.com są to odcinki 3. i 4. według kolejności produkcyjnej.
Obie przygody powinny dostarczyć fanom wiele rozrywki. Pierwszy z odcinków będzie opowiadał o rywalizacji pomiędzy Hyziem a Violet, a także o poszukiwaniu przez Sknerusa sekretnego skarbu Młodych Skautów. Czyżby twórcy próbowali nawiązać do Skarbnicy wiedzy Dona Rosy?
Natomiast drugi odcinek powinien być pełen nawiązań do klasycznych sitcomów, jak i seriali Goofy i inni oraz Kacza paczka. Donald znajdzie się w śnie będącym sitcomem, w którym spotka m.in. Goofiego. Poza tym widzowie będą mogli zobaczyć głównych bohaterów serii w niestandardowych strojach - czasem naprawdę dziwnych, czasem bardziej klasycznych.

Disney udostępnił kilka zapowiedzi obu odcieków, które znajdziecie w jednym z wcześniejszych tekstów. Do sieci trafił także następujący plakat Challenge of the Senior Junior Woodchucks!.
Więcej informacji o wszystkich zaplanowanych na ten i kolejny miesiąc premierach znajdziecie w osobnym newsie.  Już za tydzień w sobotę pojawi się znany z klasycznego serialu Agent 00 Kwak, a także Steelbeak, łotr z serialu Darkwing Duck. A w kolejnych epizodach, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, czekają na widzów występy m.in. Daisy i Brygady RR .Na razie nie wiadomo kiedy 3. sezon Kaczych Opowieści pojawi się po polsku.  
Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru