Kacze Opowieści "Double-O-Duck in You Only Crash Twice!" - dziś premiera

Agent 00 Kwak powraca! Śmigacz ponownie wcieli się w rolę tajnego agenta w odcinku Double-O-Duck in You Only Crash Twice! (Agent 00 Kwak tylko dla twoich kraks!), który o 15:30 (polskiego czasu) zostanie wyemitowany na amerykańskim Disney XD. Będzie to trzeci wyemitowany epizod trzeciego sezonu Kaczych Opowieści.
Zbyt wiele informacji o fabule odcinka nie zostało podanych widzom, jednak wiadomo, że pojawi się w nim postać znana z serialu Darkwing Duck - Steelbeak (czy też Zakuty Dziób - trzymając się imienia ze starej wersji dubbingowej serialu).
Disney tuż przed premierą odcinka opublikował jego zapowiedź, w której występują Steelbeak, Czarna Czapla oraz pewna postać, której udziału w takiej formie chyba nikt się nie spodziewał.
Do sieci trafił także plakat promujący szpiegowską przygodę Śmigacza, który jest utrzymany w bardzo bondowskim stylu.
Więcej informacji o wszystkich zaplanowanych na ten i kolejny miesiąc premierach znajdziecie w osobnym newsie.  Za tydzień bohaterowie ruszą na poszukiwanie zaginionej harfy Mervany, a w kolejnych epizodach, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, czekają na widzów występy m.in. Daisy i Brygady RR .Na razie nie wiadomo kiedy 3. sezon Kaczych Opowieści pojawi się po polsku. 
Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca 246 "Tajemnicza świątynia" - zapowiedź - Fecchi, Ferraris, Michelini

MegaGiga 60 "Ku przestworzom!" - zapowiedź - Scarpa, De Vita, Asteriti

Niezwykłe losy Sknerusa McKwacza - przykładowe strony