Gigant Poleca 226 "Sekret mojego sukcesu" - skład i okładka - Fecchi i Klondike

Na jednym z portali aukcyjnych pojawił się niespodziewanie egzemplarz wrześniowego Giganta Poleca - Sekret mojego sukcesu. Jak to możliwe? Wynika to z tego, że tom zawiera historie z marcowego Lustiges Taschebuch, więc jest od dawna wydrukowany, choć do dystrybucji trafi dopiero za kilka miesięcy. Pojawią w nim się następujące komiksy:
Czytelnicy po raz kolejny będą mogli się zanurzyć w świat Sagi o Donaldzie. Tym razem pojawi się 6-częściowa historia rozgrywająca się w steampunkowym uniwersum pod tytułem Pieśń Syren. Jednak chyba najciekawiej zapowiada się zamykający tom 64-stronicowy komiks D'Antona i Pastrovicchio, który opowie o zupełnie nowej przygodzie Sknerusa, Kwakerfellera, Donalda i Dziobasa w Klondike. Historia zebrała całkiem dobre oceny we Włoszech, a przynajmniej w warstwie graficznej prezentuje się naprawdę dobrze. Nie zabraknie też wielu krótszych komiksów, w tym całkiem nowej opowieści Fecchiego. Wszystko to otworzy całkiem ładna okładka z Sknerusem i jego skarbami.
Zanim w kioskach pojawi się Sekret mojego sukcesu to do sprzedaży trafią dwa inne tomy Giganta Poleca. O kolejnym, zapowiedzianym na 29 maja wydaniu, na razie wiadomo tyle, że pojawi się w nim kolejny komiks z Kwantomasem. Historię z złodziejem dżentelmenem znajdziecie także w najnowszym tomie serii.
Pamiętajcie, że cały czas jest dostępna prenumerata, w ramach której sześć najbliższych tomów Giganta kosztuje jedynie 60 zł.

Tom w sprzedaży od 29 września.
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

 1. Tym to mnie szczerze zaskoczyłeś...ale nie wiem czy pozytywnie czy negatywnie.
  Nie wiemy nic o 224 i 225 tomie, a znamy okładkę wrześniowego. Trochę dziwne. W dodatku w tomie tym będzie Donald Quest (czy też Saga o Donaldzie), a taka duża przerwa pomiędzy powiązanymi ze sobą komiksami jest dziwna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Duża przerwa między komiksami Barksa, a kontynuacjami Rosy też jest dziwna?

   Usuń
  2. Ech... mi chodziło o to, że publikują w styczni i w marcu pierwsze części DQ, a następne dopiero we wrześniu. To właśnie jest dziwne.

   Usuń
  3. Po lekturze majowego tomu logiczne dla ciebie będzie, że zostały one wydane w tej kolejności.

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Poleca Special 2024-02 "Letnie klimaty" - zapowiedź - słynny komiks Castiego!