Trzej Caballeros i powrót Ćwierkulesa w listopadzie w "Kaczych Opowieściach"

W ten weekend w USA zadebiutował pierwszy odcinek drugiego sezonu Kaczych Opowieści - The Most Dangerous Game... Night. Natomiast już w sobotę na widzów czeka epizod z występem Dziobasa (kadr z odcinka). Nie są jednak to jedyne odcinki jakie pojawią się w najbliższym czasie, ponieważ już w listopadzie Disney Channel wyemituje trzy kolejne epizody animowanej produkcji, pojawią się w nich m.in. Trzej Caballeros, a powróci Ćwierkules.
3 listopada, 13:30 - The Ballad of Duke Baloney! (Ballada o księciu Baloneyu!)
After his disappearance, Glomgold resurfaces as anything but his ever-scheming self, while Webby and Louie try to uncover the truth behind who is Duke Baloney.
Granit, po swoim zniknięciu, powraca i znowu zaczyna knować niecne plany, tymczasem Tasia i Zyzio próbują odkryć kim naprawdę jest książę Baloney.

10 listopada, 13:30 - The Town Where Everyone Was Nice! (Miasto, w którym każdy był miły!)
Donald reunites with his band, The Three Caballeros, while the family takes in the sites of a Brazilian town with a dark secret.
*Bernardo de Paula (“Rio 2”) and Arturo del Puerto (“Fear the Walking Dead”) guest star as José de Carioca and Panchito Pistoles, respectively. 

Donald ponownie dołącza do swojej paczki, Trzech Caballeros, w czasie kiedy jego rodzina zwiedza brazylijskie miasto skrywające mroczną tajemnicę.
*Bernardo de Paula ("Rio 2") i Arturo del Puerto ("Fear the Walking Dead") gościnnie w roli José Carioki i Panchito Pistolesa.

17 listopada, 13:30 - Storkules in Duckburg! (Ćwierkules w Kaczogrodzie!)
Louie recruits Storkules for his professional monster extermination business, while Storkules faces his greatest challenge: being Donald’s roommate.
Zyzio zatrudnia Ćwierkulesa do swojego profesjonalnego biura eksterminacji potworów, przez to heros musi zmierzyć się ze swoim największym wyzwaniem: byciem współlokatorem Donalda.

Trzy odcinki, każdy na swój sposób ciekawy. 10 listopada w końcu w Kaczych Opowieści zadebiutują Trzej Caballeros, natomiast tydzień później powróci Ćwierkules. Mam nadzieję, że nie będzie to ostatni powrót postaci z 1. sezonu. Natomiast w pierwszym listopadowym odcinku pojawi się Duke Baloney, którego imię bardzo przypomina postać z komiksu Barksa (Duke of Baloni) z Indyka się zachciało. Historyjka pojawi się w pierwszym Kaczogrodzie Barksa, który trafi do sprzedaży pod koniec listopada.
Na razie nie wiadomo kiedy wyżej wymienione odcinki pojawią się w Polsce. Nie będą to też prawdopodobnie ostatnie epizody serialu, które w tym roku będą miały swoją światowa premierę, w grudniu powinien pojawić się jeszcze świąteczny odcinek Kaczek.
Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

 1. ciekawe dlaczego w listopadzie pojawią się tylko 3 odcinki a nie 5 . Powinno być w każdą sobote. Czyli w tym przypadku jest 5 sobót. W Polsce 2 sezon najprawdopodobniej rozpocznie sie w Marcu, bo szczerze wątpie że Polski Disney Chanel wyemituje nowe odcinki w grudniu. Przypuszczam tak dlatego , że Polska emituje odcinki w cyklu codziennym a nie co tydzień ja w USA. Wyjątkiem był maj kiedy poleciały w ten sam dzień co w USA odcinki Ko. Poleciały one tylko dlatego pewnie , aby pokazać więcej odcinków przed wakacyjną przerwą. Chciałbym aby 2 sezon KO pojawił się w grudniu. Ale szczerze w to wątpie. Mam nadzieje, że się myle. Według mnie 1 odcinek 2 sezonu KO powinien sie rozpocząć jakoś inaczej, a nie że od razu mają jakąś krótką przygode. Powinni pokazać jak razem wracają do domu i wybaczają sobie kolejny raz. Szczerze nowy sezon zapowiada sie ciekawie. Jeśli jest jakiś kontak do Disny Chanel Polska to prosiłbym link do tego oprócz FB bo tam niczego sie nie dowiemy. Mam nadzieje że 2 sezon w Polsce zadebiutuje w grudniu. ALE NAPRAWDE SZCZERZE W TO WĄTPIE.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na razie wiadomo o 3 odcinkach w listopadzie - nie jest powiedziane, że tylko 3 będą (choć nie jest to wykluczone). Na pewno nie będzie pięciu odcinków, bo listopad ma tylko 4 soboty :)
  Co do Polski, to obstawiam, że w styczniu zaczną emisję 2 sezonu - tak z okazji nowego roku. Jak już w trybie codziennym wyemitują wszystkie do tego czasu wyprodukowane, to pewnie znów będzie kilka miesięcy przerwy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będą 3 odcinki, ponieważ są znane zapowiedzi na cały listopad.
   Jak będzie w Polsce? Nie wie, może być różnie. W wielu krajach Europy dopiero puszczają finałowe odcinki 1. sezonu.

   Usuń
  2. A jakie to są odcinki wg kolejności produkcji??

   Usuń
 3. U na spewnie w marcu tak jak 1 sezon KO. Wątpie że w grudniu albo w styczniu z okazji Nowego Roku. Czyje że to może być marzec gdyż wszystkie odcinki w USA powinny zostać wyemitowane chyba że emisja przesunie sie do maja. A Polska wtedy wyemituje od razu cały sezon

  OdpowiedzUsuń
 4. Pro po "Trzech Caballeros" powstała petycja, żeby Disney stworzył sezon 2 "Legend of The Three Caballeros". Zachęcam do podpisywania, choć nie jestem pewien rezultatów. Warto chyba jednak spróbować ;)

  https://www.change.org/p/the-walt-disney-company-legend-of-the-three-caballeros-must-continue-with-more-seasons-and-get-released-world-wide?recruiter=824017528&utm_source=share_petition&utm_medium=facebook_messenger_web&utm_campaign=psf_combo_share_message.pacific_abi_gmail_send.variation.pacific_abi_select_all_contacts.select_all.pacific_email_copy_en_gb_4.v1.pacific_email_copy_en_us_3.control.pacific_email_copy_en_us_5.v1.lightning_share_by_medium_message.control.lightning_2primary_share_options_more.control&fbclid=IwAR2FXDwY06pD66URT33KwHsWPtBp8xh8tTjl9XlmQ7y_nyCguAWE-lrXr9A

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela