Myszka Miki: Sticker Story - zdjęcia albumu od Panini

Rocznicowy album z Mikim od Panini (Myszka Miki: Sticker Story) pojawił się już w niektórych punktach prasowych m.in. w sklepach Tesco czy Delikatesach Centrum. Sam jednak zaobserwowałem, że album nie jest jeszcze dostępny w InMedio czy Empikach. Z czego to wynika? Nie wiem, być może do niektórych punktów zeszyt trafił do sprzedaży przed premierą. Też dopiero dziś na stronie Panini pojawiła się informacja o kolekcji.
Znane są już ceny poszczególnych wydań. 64-stronicowy album wydany w formacie A4 kosztuje 17,95 zł. Album zawiera 276 luk na naklejki oraz miejsce na 36 kart kolekcjonerskich, na zawartość tomu składają się też liczne ilustracje, ciekawostki i 16-stronicowy rocznicowy komiks Casty'ego. Natomiast saszetki, zawierające 1 kartę i 5 naklejek, kosztują 3,95 zł.
Dzięki uprzejmości Mateusza Lisa możemy zaprezentować parę zdjęć przedstawiających wydanie:
Jeżeli wam już się udało zakupić album, to powiedzcie gdzie znaleźliście Myszka Miki: Sticker Story. Sam obserwuję strony Empiku i Ruchu, więc jeżeli tam zauważę album lub naklejki z mysiej kolekcji, to na pewno dam o tym znać na fanpage'u.

Komentarze

 1. Eh dylemat, kupować czy nie kupować do pełnej kolekcji disneya :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze możesz kupić tylko dla komiksu Casty'ego. Jeśli nie chcesz wydawać $ to zostaw puste miejsca bo możesz i bez nich przeczytać, albo dokupić później naklejki od kogoś albo na stronie panini.

   Usuń
 2. Wczoraj widziałem w tesco.

  OdpowiedzUsuń
 3. UWAGA: W empiku (na stronie) 1 saszetka z naklejkami 3,49 zł. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. w tesco sa albumy i naklejki, dzis kupilem

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Poleca Special 2024-02 "Letnie klimaty" - zapowiedź - słynny komiks Castiego!