Kacze Opowieści "The Most Dangerous Game … Night!" - dziś premiera 2. sezonu

Zaledwie dwa miesiące fani Kaczej Rodziny musieli czekać na kolejne odcinki Kaczych Opowieści. Pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu pojawi się już dziś o 13:30 (polskiego czasu) na amerykańskim Disney Channel. Będzie to epizod pt. The Most Dangerous Game … Night! (Najbardziej niebezpieczny... wieczór gier!), który jest 26. odcinkiem serialu zarówno pod względem kolejności produkcji jak i emisji. Nie wiadomo kiedy pojawi się w Polsce, lecz nie nastąpi to wcześniej niż w grudniu.
Akcja premiery sezonu będzie się toczyła dookoła wieczoru gier, który przerodzi się w pełną napięcia rywalizację z udziałem promieni kurczących czy cywilizacji barbarzyńców. Kilka dni temu została zaprezentowana jedna ze scen z odcinka, która będzie nawiązywać do Indiany Jonesa oraz do komiksu Barksa.
Dodatkowo Disney Channel udostępnił też krótki zwiastun całego sezonu.
Prawdopodobnie większość czytelników bardziej zainteresuje kolejny odcinek serialu, w którym pojawi się Dziobas. Emisja epizodu z udziałem kuzyna Donalda jest zaplanowana na przyszłą sobotę.  Natomiast w kolejnych odcinkach kaczogrodzkiego serialu pojawi się wiele nowych postaci, m.in. Kwakerfeller, trzej Caballeros czy Bubba.

Komentarze

 1. Według mnie głupie jest to że premiera 2sezonu rozpoczyna sie praktycznie w każdym kraju dzisiaj. A w Polsce oczywiście nie wiadomo kiedy . Szczerze muwiąc nie licze na grudzien. Chciałbym sie mylić ale wydaje mi sie że u nas 2 sezon nie zacznie sie w grudniu. I głupie jest to że według mnie ten odcinek będzoe trwał tylko 22 minuty. Według mnie powinien ten odcinek trwać conajmniej 44 minuty , ponieważ to będzie nawiązanie do odcinka SHADOW WAR . Dlatego dziwie sie że twórcy zrobili ten odcinek 22 minutowy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak premiera w każdym kraju dzisiaj? Światowa = pierwsza na świecie. W wielu krajach (np. Europy Zachodniej) nadal nie puszczono finału 1. sezonu, więc gdzie miałby być 2. sezon.

   Usuń
 2. Np w disney chanel kanadyjskim jest równierz dzisiaj premiera 2 sezonu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kanadyjski Disney Channel ma identyczną ramówkę co amerykański. Żaden europejski DC/DXD dzisiaj nie emituje tego odcinka.

   Usuń
 3. Mam pytanie.Jeśli pojawi się w internecie za darmo odcinek The Most Dangerous Game … Night! czy wyślecie link do strony na kacza agencja informacyjna?

  OdpowiedzUsuń
 4. Chodzi mi że jeśli wogule pojawi sie w necie.. pierwszy sezon był zawsze dostępny godzine przed premierą a 2 sezonu 1 odcinka nigdzie nie ma

  OdpowiedzUsuń
 5. Znane są tytuły i opisy odcinków 3-5 drugiego sezonu. W czwartym odcinku (10 listopada) pojawią się Trzej Caballeros.

  Episode 2x03 - The Ballad of Duke Baloney! (3rd November)
  After his disappearance, Glomgold resurfaces as anything but his ever-scheming self, while Webby and Louie try to uncover the truth behind who is Duke Baloney.

  Episode 2x04 - The Town Where Everyone Was Nice! (10th November)
  Donald reunites with his band, The Three Caballeros, while the family takes in the sites of a Brazilian town with a dark secret.

  Episode 2x05 - Storkules in Duckburg! (17th November)
  Louie recruits Storkules for his professional monster extermination business, while Storkules faces his greatest challenge: being Donald’s roommate.

  OdpowiedzUsuń
 6. czyżby odcinek 1 drugiego sezonu nie został nigdzie za darmo dodany.?? Nawet na disney now ap nie ma go

  OdpowiedzUsuń
 7. Jakby co odcinek jest już dostępny w necie

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem po seansie (dopiero teraz)

  OdpowiedzUsuń
 9. Kiedy na blogu będzie następna informacja o komiksach?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela