Myszka Miki: Sticker Story - album i naklejki dostępne w Empiku!

Od dziś w Empikach i na empik.com znajdziecie album i naklejki z Myszka Miki: Sticker Story, wydanej przez Panini kolekcji z okazji 90. urodzin Mikiego. Wcześniej kolekcję można było kupić jedynie w nielicznych sklepach spożywczych.
Co ciekawe, w sklepie internetowym zarówno album jak i naklejki kupicie w ciut niższych cenach niż stacjonarnie. Album kosztuje 17,49 zł, a nie 17,95 zł, natomiast saszetki z naklejkami 3,49 zł, a nie 3,99 zł (12% taniej).
Przypominamy, że kolekcja Myszka Miki: Sticker Story składa się z 64-stronicowego albumu z lukami, 276 naklejek i 36 kart kolekcjonerskich. Wydany w formacie A4 album zawiera nie tylko luki na naklejki, lecz też liczne ilustracje, ciekawostki i 16-stronicowy rocznicowy komiks Casty'ego. Zdjęcia albumu znajdziecie we wczorajszym newsie, natomiast o kolekcji pisaliśmy więcej w poprzednim tygodniu.

Komentarze

  1. Chciałbym taki z Donaldem, bo za myszą nie przepadam

    OdpowiedzUsuń
  2. Czy jest sens kupić kilka saszetek od razu czy lepiej w różnych punktach? Czasami jest tak, że w jednej partii są saszetki z takimi samymi naklejkami

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Poleca Special 2024-02 "Letnie klimaty" - zapowiedź - słynny komiks Castiego!