Życie i czasy Sknerusa McKwacza - poprawione wydanie już dostępne!

Poprawione wydanie Życia i czasów Sknerusa McKwacza już jest dostępne w wielu księgarniach internetowych. Dzięki zdjęciom Garfa z forum Gildii możemy ostatecznie potwierdzić, że w wydaniu została poprawiona choć część błędów wspomnianych w naszym artykule. Dokładniejszego porównania możecie się spodziewać w najbliższym czasie.
Poprawione zostały na pewno największe wpadki, czyli Sknerus krzyczy w końcu "Bogaty", a nie "Rik", Sknerus nie hodował kapusty u Jamesów, a Granit Forsant ponownie jest Burem, a nie gburem.
Ważna informacja, poprawione wydanie można bardzo łatwo rozpoznać, ponieważ nie posiada znaczka ze Sknerusem na okładce. Niestety w wielu księgarniach internetowych może być inna okładka niż w rzeczywistości, ale obecnie wszędzie powinno być dostępne nowe wydanie.
Uwaga! Jak zawsze w przypadku dodruków Egmontu, przez pierwsze tygodnie od premiery mogą następować chwilowe przerwy w dostępności tytułu.
Wydanie z 2018 rokuWydanie z 2017 roku
Przy okazji chcielibyśmy rozwiać wątpliwości i poinformować, że redakcja Kaczej Agencji Informacyjnej nie współpracowała z Egmontem przy tworzeniu poprawionej edycji. Choć redaktorzy pracujący w Egmoncie mogli skorzystać z artykułu opublikowanego na łamach blogu, to w żaden sposób bezpośrednio nie uczestniczyliśmy w poprawie, więc nie odpowiadamy za nią w jakikolwiek sposób.
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska/ Garf - forum Gildia

Komentarze

  1. Szkoda, że za pierwszym razem nie mogli.... Jedyną teraz opcją jest ewentualna sprzedaż tego błędnego wydania

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca 244 "Amazońska pułapka" - zapowiedź - Cavazzano, Gervasio, Ziche

Gigant Poleca Extra 2023-02 "Wesołego jajka!" - zapowiedź - miliony Sknerusa, Ferraris, Asteriti

MegaGiga 59 "Genialne wynalazki" - zapowiedź - Cavazzano, Carpi, Casty