Egmont w czerwcu - Smerfuś, Lucky Luke i Kajko po góralsku [Komiksy dla wszystkich]

Myśleliście, że Egmont da choć chwilę odetchnienia po ciężkim festiwalowym maju? Nic bardziej mylnego, w czerwcu do sprzedaży trafi kolejny stos tytułów w tym kilka komiksów humorystycznych. Informacje pochodzą ze strony Egmont.pl.
W czerwcu do sprzedaży trafi między innymi kolejny album Smerfów, pod tytułem Smerfuś, czyli 12. album serii, przedostatni album serii stworzony przez Peyo niewydany w Polsce. Oprócz tego na półki księgarń trafią dwa kolejne tomy Lucky Luke'a, czyli Daisy Town oraz Polowanie na duchy. Pierwszy z albumów został już raz wydany w Polsce, a jest adaptacją filmu animowanego, a drugi to album stworzony na początku lat 90. przez Lo Hartoga Van Bandę i Morrisa. Albumy trafią do sprzedaży 6 czerwca.
Dodatkowo 20 czerwca do sprzedaży trafi góralska edycja Kajko i Kokosza - Festiwalu czarownic. Po góralsku jego tytuł to Posiady guślorek. To nie pierwszy album serii przetłumaczony na gwarę góralską, dekadę temu Egmont wydał Ogromniasto gońba. Fani kucyków natomiast będą mogli zakupić 2. tom Przyjaciółek na zawsze.

 Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

30 lat "Kaczora Donalda": Miszmasz (2019-2024)