Kolejne odcinki "Kaczych Opowieści" w USA - nowe informacje

W poniedziałek na Disney Channel rozpocznie się regularna emisja nowych Kaczych Opowieści w Polsce. Jednak wiem, że wielu czytelników czeka na informacje odnośnie emisji kolejnych odcinków w USA, w końcu od grudnia nie pojawił się tam żaden nowy odcinek. Dla nich mam i dobre, i złe wiadomości.
Na oficjalnym profilu DuckTales na Twitterze pojawił się obrazek z zapowiedzią czterech kolejnych odcinków serialu. Są to kolejno The Spear of Selene (Włócznia Selene), Beware the B.U.D.D.Y. System (Uważaj na K.U.M.P.L.A.), The Missing Links of Moorshire (Zaginione pola Moorshire), McMystery at McDuck McManor (McTajemnica McPosiadłości McKwacza).
Nie wiadomo jeszcze kiedy odcinki pojawią się w USA, lecz dwa z nich, trzeci i ostatni, pojawiły się już w marcu na antenie Disney XD Scandinavia. Natomiast odcinek The Spear of Selene w ciągu najbliższych dni zostanie wyemitowany we Francji. Co ciekawe, streszczenie tego odcinka znajdziecie w książce wydanej przez Ameet.
Krążą plotki, że przerwa w emisji wynika z tego, że postanowiono przenieść serial z Disney XD na Disney Channel. Jeżeli pojawią się nowe informacje o kolejnych odcinkach to na pewno poinformujemy o nich na łamach bloga.
Źródło ilustracji: Twitter

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka