Świat według Kaczora Donalda - dokument na Canal+ Discovery

Trzeci odcinek nowych Kaczych Opowieści to niejedyna kacza pozycja, która pojawi się dziś w telewizji. Canal+ Discovery na dzisiaj przygotował premierę dokumentu Świat według Kaczora Donalda (org. The Donald Duck Principle), niemieckiego filmu z 2014 roku opowiadającego o najpopularniejszym kaczorze świata. Film zostanie wyemitowany dzisiaj na 20:30, a w kolejnych dniach szykowane są powtórki.

Oto opis filmu przesłany przez nadawcę:
Kaczor Donald to jedna z najpopularniejszych kreskówek na świecie. W jaki sposób skradł serca dzieciaków na całym świecie i ich rodziców? Nie potrafi latać, ani ratować świata. Nie należy też do specjalnych szczęściarzy. Dlaczego więc jest tak popularny? Może dlatego, że zawsze udaje mu się przezwyciężyć katastrofy i nie przejmować się porażkami. Pokazuje nam, że zrobienie błędu wcale nie jest złe, a zdolność do zmagania się z rozczarowaniem jest pięknem ludzkiej natury. Dokument "Świat według Kaczora Donalda" przybliży tę kultową, rysunkową postać i spróbuje dotrzeć do źródła jego fenomenu. 
źródło ilustracji: autentic-distribution.com

Komentarze

  1. Przegapiłem, nagrał ktoś i może udostępnić ? Dziękuję.

    OdpowiedzUsuń
  2. Niestety powtórka dokumentu z jakiegoś powodu nie została wyemitowana. Mimo informacji w programie tv i EPG, Cyfra+ wyemitowała jakiś dokument o Hollywood i Złotych Malinach. Myślałem, że dokument zostanie mimo wszystko pokazany po zakończeniu materiału o Hollywood, ale wtedy C+ wyemitował już to co było w planie (jakiś materiał o Putinie). Szkoda:(

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Special 2023-01 "Młody Kaczor Donald: Kroniki młodego Donalda" - zapowiedź nowej serii!

Słaba jakość przykładowych plansz kolekcji Cavazzano + WYJAŚNIENIE EGMONTU

Gigant Poleca Extra 2023-07 "Halloween" - zapowiedź - Casty, Nucci, Cavenago i De Felici