Kacze Opowieści - krótkometrażówki z Sknerusem [Who], Tasią i Panią Dziobek!

To że obecnie na Disney Channel trwa przerwa w emisji nowych odcinków Kaczych Opowieści, nie oznacza braku nowych filmików reklamowych po polsku. Disney Channel opublikował w ciągu kilku poprzednich dni 3 kolejne filmiki z serii Kaczogród wita!. Pierwsza z nich pojawiła się dwa tygodnie temu, natomiast teraz pojawiły się filmiki z Tasią, Panią Dziobek oraz z Sknerusem.
Krótkometrażówka z Sknerusem jest wielkim nawiązaniem do Doktora Who, w którym tytułową rolę grał David Tennant, dubbingujący w oryginalnej wersji Sknerusa.

Przy okazji informujemy, że zgodnie z programem telewizyjnym od 30 kwietnia Kacze Opowieści będą też emitowane na Disney XD. Stacja planuje emisję serialu o 16:00 i 20:00, a także w weekendy. Na stacji będą też emitowane odcinki, które pojawią się na Disney Channel w maju, lecz na siostrzanej stacji pojawią się z tygodniowym opóźnieniem. Natomiast na Disney Channel 28 i 29 kwietnia zostaną wyemitowane maratony z serialem. Serial będzie emitowany od 11:30 do 14:30 i od 17:00 do 19:30.

Komentarze

 1. Doskonale! Postanowiliście, że oprócz Disney Channel, będziecie emitować serial na Disney XD?
  Podacie jakąś odpowiedź czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest blog fanowski. Nie jest prowadzony przez Disneya, ani przez żaden podmiot z nim związany, więc trudno mi powiedzieć z jakiego powodu Kaczki polecą też na Disney XD.

   Usuń
 2. Czy wszystkie odcinki serialu puszczą też na Disney XD? A pilot serialu też?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Pilot pojawi się w tej samej wersji co w czwartek i piątek na Disney Channel, czyli podzielonej na dwa odcinki.

   Usuń
 3. Czy odcinek z Markiem Dziobsem pojawi się na polskim Disney XD?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy odcinki pt. Włócznia Selene, Uważaj na K.U.M.P.L.A., Zaginione pola Moorshire i McTajemnica McPosiadłości McKwacza zostaną wyemitowane na polskim Disney XD?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

30 lat "Kaczora Donalda": Miszmasz (2019-2024)