Piękna i Bestia "Opowieść Belli" - dziś premiera

Dziś do sprzedaży trafił nie tylko rocznicowy tom z Donaldem, ale też Piękna i Bestia: Opowieść Belli, stylizowany na mangę komiks nawiązujący do adaptacji klasycznego filmu Disneya sprzed paru lat. Wydanie zamówicie m.in. na Egmont.pl.

Piękna i Bestia to dwutomowa seria od Mallory Reaves i Studia Dice. Pierwszy tom przedstawia opowieść z perspektywy Belli, a drugi, który już został zapowiedziany przez Egmont na październik, ze strony Bestii. Publikacja liczy 176 stron i została wydana w takiej samej formie jak inne disnejowskie mangi od Egmontu. Zagranicą tytuł pojawił się też w wersji pokolorowanej, natomiast w Polsce wydano pierwotną, czarno-białą wersję.

Warto przy okazji wspomnieć, że w tym roku do sprzedaży trafił inny komiks o Belli i Bestii - w ramach Klasycznych baśni Disneya wydana adaptację filmu animowanego Disneya z początku lat 90. Natomiast w tym roku Egmont poza wydaniem 2. tomu Pięknej i Bestii, zamierza też opublikować kolejny tomik Twisted-Wonderland oraz nowy komiks z uniwersum Miasteczka Halloween.

 

 

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka