Czarodziejki W.I.T.C.H.: Księga 13 - dziś premiera

Dziś do sprzedaży trafił nowy album z serii Czarodziejki W.I.T.C.H., disnejowskiego cyklu fantasy o młodych czarodziejkach. Trzynasty tom reedycji zawiera historie otwierające siódmą sagę, Nowe moce. Jest to tom liczący 348 stron, którego cena okładkowa wynosi 109,99 zł. Przykładowe strony z wydania znajdziecie tutaj, a tom jest już dostępny m.in. na Egmont.pl.

Album zawiera komiksy 75-80 o W.I.T.C.H. Historie zostały pierwotnie wydane w numerach 150-161 magazynu, które opublikowano w Polsce pomiędzy grudniem 2008 a czerwcem 2009 (pominięto historie z 149. numeru, które nie należą do głównego cyklu). W tym roku pojawi się jeszcze jeden tom serii, 14. wydanie zostało zapowiedziane na październik.

Łącznie seria o Will, Irmie, Taranee, Cornelii oraz Hay Lin składa się z 139 komiksów oryginalnie wydanych pomiędzy 2001 a 2012 rokiem. Przy cyklu stworzonym przez Elisabettę Gnome na zlecenie Disney Publishing Worldwide, który stał się bestsellerem na całym świecie, pracowało wiele twórców znanych z kaczych i mysich komiksów m.in.  Francesco Artibani, Bruno Enna, Gianluca Paniello, Graziano Barbaro, Paolo Campinoti i Giada Perissinotto.

 

Czarodziejki W.I.T.C.H. - Księga trzynasta
Liczba stron: 348, Stron komiksów: 324

  • Dodatki:
  • Kto jest kim w WITCH? - 3 strony - artykuły
  • 12 całostronicowych ilustracji (po 2 na każdy komiks)

 Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

  1. Witam. Jest jeszcze szansa na wydanie tego Giganta po polsku? https://www.lustiges-taschenbuch.de/ausgaben/nebenreihen/spezial/band-89

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka